הבנק הבין אמריקאי לפיתוח מחפש יועץ מים שילווה את הקרן של ישראל

הבנק הבין אמריקאי לפיתוח (IDB) פרסם השבוע את משרת יועץ המים אשר מיועד ללוות את קרן המים של ישראל בבנק.

המשרה כוללת מעבר לוושינגטון הבירה ומוגבלת לשנתיים עם אופציית הערכה לשנה נוספת. את המועמדות יש להגיש עד ה-11.6.2019 בלינק הזה, אשר מכיל גם את כלל פרטי המשרה. ידיעת ספרדית ברמת תקשורת סבירה הינה בגדר חובה.

התפקיד יכלול את תחומי האחריות הבאים:

  • הוצאה לפועל של תפוקות הקרן כגון משלחות, סדנאות, מכרזים לסיוע טכני, פיילוטים וכדומה
  • הנגשת הניסיון הישראלי בתחום המים, על כל נכסי סקטור המים הישראלי, לצרכי יחידת המים של הבנק
  • הקמת מנגנונים שיתמכו בעיצוב ובקרה על פרויקטים
  • גיוס משאבים למהלכים נוספים
  • ליווי פרוטפוליו הפרויקטים של יחידת המים על מגוון צרכיהם

קרן המים של ישראל נפתחה ב-IDB בתחילת שנת 2019 בתרומה של משרד הכלכלה והתעשייה במטרה להחדיר טכנולוגיות מים חדשניות לפרויקטי הבנק באמצעות עריכת פיילוטים ומהלכים של חלוקת ידע. המהלך הינו חלק מתהליך העלאת פרופיל של ישראל בגופים פיננסיים בינלאומיים האחראים על הקמת תשתיות והורדת העוני בעולם המתפתח ולהם פרויקטים בסכומים של עשרות מיליארדי דולרים. לישראל, כמדינה מתפתחת לשעבר בעצמה, הרבה יכולות ותחומי מומחיות הן בתחום הטכנולוגי והן בתחום המוסדי, והקרן מיועדת לחלוק הצלחות אלה עם מי שזקוק לכך. זהו תפקיד אשר משלב בתוכו קידום אסטרטגי של תעשיות ישראליות ברחבי העולם המתפתח תוך עיסוק בפעילת פיתוח בין לאומי. ה-IDB הינו מוסד איכותי ויוקרתי, ואופק התקדמות בתוכו יכול לפתוח נתיב לקריירה בתחום הפיתוח.

הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בוושינגטון, יחד עם מערך הנספחים המסחריים ויחידת המוסדות הפיננסיים הבינלאומיים ואפריקה במנהל לסחר חוץ, פועלת לאיתור הזדמנויות עסקיות לחברות ישראליות במוסדות הפיננסיים הבינלאומיים, ופועלת לשילוב גורמי תעשייה מובילים בפעילות מוסדות אלה ברחבי העולם.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנספחות המסחרית בוושינגטון ב- yonatanb@israeltrade.gov.il וכן ניתן לקרוא פרטים על העבודה מול מוסדות פיננסיים בינלאומיים בחוברת של משרד הכלכלה והתעשייה לנושא.

בנוסף, ניתן לעקוב אחר עדכוני הנספחות המסחרית בוושינגטון בעמוד ה-LinkedIn שלה.

 

צור קשר עם:

יפעת אלון-פרל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל