החברות הישראליות מעמיקות את הקשר עם תעשיית המכרות בצ’ילה

בשבוע שעבר הסתיימה תערוכת אקספונור בה נפתח בפעם השנייה ביתן ישראלי רשמי. כמו שכתבתי בבלוג לפני כמה חודשים התלבטנו האם יש ביקוש מצד החברות הישראליות לפעילות בתחום והופתענו מההיענות הגבוהה. בביתן שאורגן על ידי הנספחות המסחרית בצ’ילה הציגו 8 חברות ישראליות פתרונות חדשניים לתעשיית המכרות בתחומי המים האוטונומיה הבקרה והתכנון. זו הפעם השלישית בה הנספחות מארגנת פעילות ממוקדת לתעשיית המכרות וההיענות מהשוק הישראלי רק גוברת מאירוע לאירוע. הנספחות אירגנה בנוסף עשרות פגישות ממוקדות לחברות המשתתפות עם החברות המובילות בשוק כמו גם עם נציגים מקומיים ובנוסף ארגנה פאנל פתוח לחברות במסגרת הכנס המתקיים בתערוכה.

במהלך התערוכה יצרה הנספחות קשר עם מספר חברות גדולות שהסכימו להעלות מולנו אתגרים ספצפיים שלהן בכדי לחבר בינם לבין חברות ישראליות שאנו מכירים שיודעות לפתור אותם. לאחר החוויה החיובית בצפון המדינה ובמסגרת המאמצים בתחום הנספחות מתכננת להשתתף בתערוכת אקספומין שתתקיים באפריל 2020 בסנטיאגו צ’ילה. בשנת 2018 השתתפו בביתן הישראלי בתערוכה 14 חברות ישראליות  שזכו להצלחות יפות בשוק כמו גם לחדירה ראשונית לחלק מהן.

אנו מזמינים חברות ישראליות שמתעניינות בתחום המכרות לפנות אלינו עוד היום כדי לאפשר לנו לשריין להן מקום משמעותי בביתן ולהרחיב את ההשפעה הישראלית בתחום המכרות

 

 

צור קשר עם:

הדר שור

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל