ממשיכים בקידום היין הישראלי בברזיל

בהמשך לקידום היין הישראלי בברזיל שעשינו בשנים האחרונות אנחנו ממשיכים לקיים טעימות מקצועיות לקהל אוהבי היין בברזיל. כמו בפעמים הקודמות אנו משתפים פעולה עם גורמים מקומיים בברזיל המכירים את התעשייה ומקדמים אותה בקרב חובבי יין, סומלייה מקצועיים, מסעדות, קניינים ומובילי דעה אחרים בתחום.

הפוטנציאל בברזיל הוא גדול ולא מנוצל. כפי שכתבתי על כך בשנה שעברה בבלוג שלנו כאשר במדינה ישנם כ-30 מיליון צרכני יין לטעמו של היין הישראלי האותנטי יש סיכוי גדול להשתלב ולהיות חלק מהשוק. ברזיל היא צרכנית היין השנייה בגדולה ביבשת והיבואנית הגדולה ביותר של יינות באמריקה הלטינית, בברזיל יש לא מעט סחורה מיובאת בשוק ועדיין לא מספיק יינות ישראלים על המדפים.

באירועים שאנחנו עושים התגובות הן תמיד הפתעה לטובה, לא חושבים שבישראל יש יינות כל כך טובים. השם ישראל מושך הרבה עניין ונשמע אקזוטי ללא מעט אוהבי יין, הם באים מסקרנות ונשארים בגלל הטעמים הייחודיים והמפתיעים של היינות. לאירועים מסוג זה אנו מזמינים מומחים, עיתונאים ומובילי דעה בתחום אך לא פחות חשוב אנו דואגים כי קניינים, יבואנים, סומלייה של רשתות, מסעדות או מלונות יהיו חלק מהקהל שלנו. המטרה היא להביא את היינות למכירה בברזיל.

היתרון הישראלי מעבר לאיכות והטעם הוא גם בהטבת המס שמביאה לתחרות הוגנות עם היינות האחרים המיובאים לברזיל. לישראל יש הסכם סחר חופשי עם מדינות המרקוסור כאשר ברזיל בניהן. החל מינואר 2017 מס הייבוא (בלבד) ליינות ישראלים עומד על 0% ומביא לכך שהמיסים מופחתים לעומת ייבוא ממדינות אחרות מחוץ לאמל”ט. גם עובדה זו מעוררת עניין רב  בקרב העובדים בתחום.

הנספחות הכלכלית בריו בשיתוף עם מכון הייצוא, מקיימת כמה אירועים בשנה באזורים השונים בברזיל על מנת להביא את היין אל המדפים ולידיעת הקהל הברזילאי. גם השנה קיימנו שני אירועים האחד בסאו פאולו והשני בריו. ועוד מתוכננים לשנת 2019. להלן כמה תמונות מאירועי הטעימות ותודה ליערה שמעוני ממכון הייצוא על שיתוף הפעולה!

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל