קול קורא: יוזמת המחקר לרווחת עופות לתעשיית המזון

הקרן למחקר מזון וחקלאות* (The Foundation for Food and Agriculture Research) וחברת מקדונלד’ס, משתפות פעולה בפרויקט הנקרא: SMART Broiler Research Initiative (להלן: “יוזמת המחקר לרווחת עופות לתעשיית המזון”). במסגרת היוזמה, השותפות מציעות מענקים (בסך 4 מיליון דולר) לקבוצות או יחידים, אמריקאים וזרים כאחד, שיפתחו בהצלחה כלי מעקב אוטומטיים המסוגלים לנתח סממנים המעידים על רווחת בעלי חיים, ספציפית רווחת עופות לתעשיית המזון (broiler chickens).

יוזמת המחקר שואפת לאתר טכנולוגיות חיישנים, ניטור, ניתוח ודיווח (Sensors, Monitoring, Analysis and Reporting Technologies), בכדי לספק מידע אובייקטיבי ומקיף על רווחת העופות לאורך שרשרת האספקה. יוזמת המחקר לרווחת עופות תענה על הצורך בכלים המאפשרים הערכה כמותית בזמן אמת של התנהגות, בריאות ורווחת בעלי חיים במתקני עופות גדולים.

ליוזמת המחקר לרווחת עופות שני שלבים:

  • השלב הראשון: בחינה ראשונית של ההצעות וסינון מועמדים- יש להגיש הצעה ראשונית עד ה-29 במאי, 2019. את ההצעה המלאה יש להגיש עד ה-5 בספטמבר, 2019. מענק מקסימלי של חצי מיליון דולר ($500,000).
  • השלב השני: אימות הכלים שפותחו להערכת רווחת העופות. זהו שלב מסנן נוסף בו ייבחרו הטכנולוגיות המבטיחות ביותר. פרס מקסימלי של מיליון דולר ($1,000,000).

הקרן למחקר מזון וחקלאות (FFAR) תקיים וובינר מידע על יוזמת המחקר לרווחת עופות בתאריך ה-25 באפריל, 2019 בשעה 10:00 שעון החוף המזרחי (בשעה 17:00 שעון ישראל).

פרטים נוספים על יוזמת המחקר לרווחת עופות – לחצו כאן

חברות ישראליות מוזמנות להגיש הצעות דרך מערכת ניהול מענקים של FFAR. שימו לב שמשתמשים חדשים צריכים ליצור חשבון משתמש.

הנספחות הכלכלית- מסחרית בוושינגטון פועלת לאיתור הזדמנויות עבור חברות ישראליות, בפרויקטים ומכרזים של מחקר ופיתוח. מוזמנים ליצור עמנו קשר דרך מערכת ניהול פניות יצואנים של משרד הכלכלה והתעשייה.

*הקרן למחקר מזון וחקלאות (FFAR) הוקמה על ידי הקונגרס האמריקאי בשנת 2014. בתחילת דרכה הקרן קיבלה 200 מיליון דולר להשקיע במחקר בחקלאות. בדצמבר 2018 הקונגרס העביר חקיקה שהעניקה לקרן 180 מיליון דולר נוספים. הקרן יכולה לעשות שימוש בכסף לטובת מעניקים או חוזים, אך לשם כך עליהם לחבור לשיתוף פעולה עם ארגונ/ים נוספים (ממשלתיים, אקדמיים, חברות פרטים וכו’)

צור קשר עם:

יפעת אלון-פרל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל