בואו לפגוש את Nexa- שחקן חשוב בתחום המכרות מברזיל!

תחום המכרות הוא תחום עתיר משאבים כלכליים, תחום מסורתי עם הסתכלות קדימה לטכנולוגיות וחדשנות. בברזיל מדובר בתעשייה קריטית לכלכלה המהווה 5% מהתל”ג הברזילאי ומגלגלת מיליארדים, עם מעל ל- 10,000 מכרות בתחומים של: פלדה, דשנים, ברזל, ניקל ועוד.

בשבוע הבא תגיע חברת NEXA לישראל, הקבוצה היא חלק מקבוצת Votorantim. הקבוצה הנה חברה משפחתית שהחלה ב-1918 ונחשבת מובילה בברזיל מאז. היא החלה כחברת טקסטיל והפכה להיות חברת השקעות הון בתחומים מגוונים בתעשייה בברזיל וב-19 מדינות נוספות. לחברה השקעות וחברות בתחום הבנייה, הבנקים, המכרות, אלומיניום, אנרגיה ועוד.

חברת NEXA האחראית על תחום המכרות (מתכות) בקבוצה בברזיל ובפרו רוצה להיות המובילה בכל הנוגע לתחום הטכנולוגיות על מנת לענות על אתגרים שהקבוצה מתמודדת אתם. החברה בנתה בשנה האחרונה מרכז חדשנות בסאו פאולו בו היא בוחנת את האתגרים עימם היא מתמודדת אל מול פתרונות יעילים שיש לסטרטאפים להציע. במסגרת החיפוש אחרי חדשנות בחרה החברה לבנות תוכנית לבחינת פתרונות טכנולוגיים שיענו על הצרכים, התוכנית כוללת בחינה של טכנולוגיות מברזיל ומהעולם בהתאם לאתגרים ותחומים מפורסמים, סינון של הפתרונות הרלוונטיים ביותר, הגעה לפיילוט ובהתאמה הטמעת הפתרונות בחברה. זו התוכנית בתמצית- רוצים לשמוע עוד??

ביום ראשון ה- 14/04/2019 מגיעים נציגי החברה לפגוש טכנולוגיות ישראליות. השלושה: ראש מחלקת החדשנות של הקבוצה, ראש מחלקת החדשנות של NEXA ומהנדס חדשנות מעוניינים לראות פתרונות שישפרו את היעילות של תחום המכרות שמחזיקה החברה בברזיל ופרו בתחומי המים, סינון מים, סייבר, אבטחה, התייעלות אנרגטית, פתרונות לשמירה על הסביבה ופיתוח אזורים מרוחקים בהם נמצאים המכרות.

כחלק מהעניין העולה של ברזיל בישראל עם התקרבות המדינות שהוא המשך לביקורים הדדים בין רוה”מ ישראל בברזיל ונשיא ברזיל בישראל,  גם NEXA רוצה לראות מה יש לנו להציע ואיך הם יכולים להיות חלק מזה.

אם מכרות הוא תחום שמעניין אתכם להיכנס אליו, אם אתם רוצים לדעת יותר מה קורה בעולם בכלל ובברזיל בפרט אני ממליצה לכם להירשם בהקדם! לכנס שיתקיים במכון הייצוא (המרד 29, תל אביב) קומה 5- אולם ישראל, יגיע פרופסור צבי בורוביץ, מהנדס מכרות מהטכניון לספר על מה קורה בתחום בעולם לאחר מכן ישתפו חברי NEXA על המגמות בברזיל ועל תוכנית החדשנות שלהם.

ניתן להירשם כאן.

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל