חברות אנרגיה מיוסטון יגיעו לכנס גז ונפט בישראל

בתאריך ה 24 ליוני 2019 יתקיים בתל אביב כנס בנושא אוטומציה ודיגיטציה של משק הגז והנפט. רשות החדשנות מקיימת את הכנס השנתי על מנת למשוך את התעשיה הבינלאומית לראות כיצד הסטארטאפ ניישן מיישמת את הנסיון רב השנים בעולם הטכנולוגיה ומיישמת אותו על תעשיה מסורתית כגון תעשיית הגז והנפט.

תעשית הגז והנפט נמצאת בעיצומה של מהפכה. יש צורך בהורדת עלויות והגברת פרודוקטיביות. כמו כן, בעקבות רגולציות, דעת קהל או מחסור במשאבי טבע, כיום זה ברור שכל חברת אנרגיה צריכה גם פורטפוליו של אנרגיה מתחדשת. התעשיה המסורתית מחפשת כיצד להיות חדשניים ומחפשת פתרונות טכנולוגיים לבעיות מאתגרות כגון אחסון אנרגיה, זיהוי נזילות ועוד.

בנוסף לחברות טכנולוגיות ישראליות, צפויים להגיע לכנס

CTOs, CIOs, Corporate Technology Venture Units, VPs Innovation/Digital Transformation, VPs Operations, Senior Technology and Engineering Management, Directors New Energy Business

מחברות שירותים בתחום הגז והנפט.

האירוע התקיים שנה שעברה והיה הצלחה גדולה. 125 חברות טכנולוגיה ישראליות נפגשו עם מקצוענים מתחום הגז והנפט ושוחחו איך דוגוטיזציה ואוטומציה יכולים ליצור ערך לתעשיה.

נספחות האנרגיה והכלכלה ביוסטון, טקסס מפיצה את דבר הכנס בקרב חברות האנרגיה הבינלאומיות ומושכת את מנהליה להגיע ולראות את הסטארטאפ ניישן מקרוב ולסגור עסקאות.

צור קשר עם:

שי לובשיס

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל