בחרו בלוג

הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
הגשת בקשה לתעודת יצואן

רוצים להצליח בברזיל? התכנית הזו במיוחד בשבילכם!

פורסם ע"י , נספח כלכלי- סאו פאולו, ברזיל , בתאריך 26 במרץ 2019

תהליך החדירה לכל מדינה הנו תהליך מורכב, ארוך עם הרבה עליות ומורדות המלווה בנעלמים רבים.

ברזיל אינה שונה בהיבט הזה ויש שיאמרו שאף מאתגרת יותר משווקים אחרים שהמשק הישראלי כבר למד כיצד לפעול בהם.

מהרגע שבו נחתי בברזיל, אני נמצא בתהליך של למידה מתמדת, להבין כיצד השוק הברזילאי עובד, מה הקשיים שהחברות הישראליות מתמודדות עמן ואיך הרגולציה משחקת תפקיד.  בחנו כיצד האקו-סיסטם שנבנה פה בקצב (מאוד) מהיר מצליח לתת מענה לצרכים המאוד שונים של גופים בינלאומיים והבנו שקיים פער משמעותי.

תחת ההבנה הזו, החלטנו לחבור עם מספר גופים ברזילאים עמם זיהינו שותפות אינטרסים בראשם APEX – זרוע ממשלתית שמקדמת (בין היתר) השקעות זרות בברזיל ו- ABVCAP – איגוד קרנות ההון סיכון הברזילאיות.  שותפות זו באה במטרה לנסות ולתת מענה לצרכים הייחודיים של חברות ישראליות המנסות לפרוץ לשוק המקומי וכך יצא לדרך המיזם של ScaleUp Brazil.

Marca_ScaleupInbrazil-LU

ScaleUp Brazil הנה תכנית בת 7 שבועות אשר תתחיל בתחילת יולי 2019, במהלכה מספר חברות נבחרות תגענה לברזיל ותתחלנה את תהליכי החדירה לשוק בליווי צמוד.

התכנית תספק מידע כללי וממוקד על השוק וסקטורי הפעילות הרלוונטיים, היבטים מיסויים, רגולציה, התאמת המוצר והכלים השיווקיים לשוק הברזילאי, מפגשים עם משקיעים ברזילאים, חיבורים עם שותפים, מפיצים, לקוחות ועוד ועוד ועוד.  מספר גופים מובילים ביניהן WIX, Accenture, Cubo ואחרים ילוו את התכנית, כמו גם משרדי עו"ד וראיית חשבון מהמובילים בברזיל.

בשבוע הבא, במהלך הביקור הראשון של נשיא ברזיל לישראל, אנו נשיק באופן רשמי את התכנית ונפתח אותה לרישום.

לכל מי שמעוניין בפרטים נוספים, אנו נקיים מספר אירועים בארץ ובראשם, הפורום הכלכלי שיתקיים ביום שלישי ה- 2 באפריל, כחלק מהטקס הרשמי שיתקיים בירושלים בנוכחות ראש הממשלה, נשיא ברזיל והמשלחת העסקית המלווה את הנשיא.

לרישום:  www.scaleupinbrazil.com

לפרטים נוספים, כמו גם לעזרה ותמיכה בפעילות בברזיל, אתם מוזמנים לפנות לנספחות המסחרית בסאו פאולו בכתובת: SaoPaulo@israeltrade.gov.il

 

 

צחי רייך נספח כלכלי- סאו פאולו, ברזיל

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספח כלכלי- סאו פאולו, ברזיל, צחי רייך