חברות פודטק ישראליות: יש לכם שוק בפרו, ועכשיו גם יש לכם הזדמנות להציג בפניו

תעשיית הfood and beverage היא אחת התעשיות החזקות והמעניינות בפרו.

לא רבים יודעים (גם בפרו עצמה), אבל חברת המשקאות השלישית בגדולה בעולם מבחינת נפח מכירות היא פרואנית – חברת Aje Group.

kitchen of the future

חברה זו מוכרת בעיקר לשווקים מתפתחים ביבשת הלטינית וכן באסיה, ולכן היא קצת פחות מיוחצ”נת מחברות כמו קוקה קולה. כמו כן חברות כמו Danper, Ali Corp, Camposol, Gloria, San Fernando ועוד כמה נוספות, הן חברות-ענק ברמת היבשת, והולכות ומתפשטות, בדומה לAje Group, גם אל מחוצה לה.

שתי מגמות בפרו – האחת מגמת שוק והשנייה יותר מגמה תרבותית – הביאו לכך שהנספחות זיהתה לפני כחצי שנה את סקטור הפודטק בתור סקטור בעל פוטנציאל פה.

מבחינת השוק, ככל שחברות המזון כמו הנ”ל הופכות יותר ויותר בינלאומיות, הן מחפשות להיכנס לעולמות החדשנות והטכנולוגיה בתחומן. מבחינה תרבותית, רבים מהמאכלים האופייניים למטבח הפרואני נחשבים למזון בריא, כולל קטגוריה שלמה של למעלה מ20 super foods מקומיים שפרו מנסה למתג ולקדם בשווקים בעולם.

פרו היא המדינה שכל היבשת מסתכלת עליה מבחינה קולינרית באופן כללי, ותרצה להיות בחזית גם כיעד קולינרי בריא ומתקדם.

וכאשר חלק מהחזון של תחום הפודטק הינו להפוך את המזון שלנו לבריא יותר, “ירוק” יותר ונצלני פחות עבור הפלנטה, הטכנולוגיה התומכת בכך, כולל של חברות ישראליות לא מעטות, יכולה להתאים למה שמחפשים בשוק הפרואני.

רבים מהפתרונות שיש לחברות הישראליות להציע, כמו הפיתוחים הישראלים בתחומים דוגמת אצות למאכל, שיטות דישון חדשות, תחליפי חלבונים, אריזות מתקדמות וכו’, הם נושאים שהעלו החברות הפרואניות בתור צרכים שלהן.

ב11 באפריל הנספחות המסחרית בלימה מארגנת “משלחת וירטואלית” בתחום הפודטק, פעילות ראשונה מסוגה אצלנו בסקטור זה. חברות ישראליות אשר ירצו וייבחרו להציג באירוע, יוכלו לעשות זאת על גבי פלטפורמת וובינר, כאשר בצד הפרואני מוזמנות לאירוע חברות מזון ומשקאות מקומיות, מהנבחרת הנ”ל ועוד.

חברות אשר מעוניינות להשתתף מוזמנות לפנות לנספחות המסחרית בלימה: lima@israeltrade.gov.il

 

 

צור קשר עם:

לאו (אריק) מקוך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל