לראשונה: קו ישיר בין וושינגטון לתל-אביב

ב-21 בפברואר, חברת UNITED חגגה את השקת הקו החדש והישיר בין וושינגטון לתל אביב. יונייטד הינה חברת התעופה האמריקנית הראשונה שתחבר בין שתי הערים בטיסה ישירה.

מלבד החיבור לבירת ארה”ב, זוהי הזדמנות עבור הקהילה העסקית להנות מגישה ישירה למרכזי ההיי-טק העסקיים באזור המחוזות פיירפאקס ולאונדן שבוירג’יניה.

אירוע ההשקה בחסות רשות שדות התעופה של וושינגטון (The Metropolitan Washington Airports Authority) נועד להציף את היתרונות הפוטנציאליים משירות התעופה החדש והישיר וכן לדון בהזדמנויות להגדלת הסחר וההשקעות בין ארה”ב לישראל. האירוע משך אליו מאות שותפים ובעלי עניין אסטרטגי מכל רחבי אזור הבירה האמריקאית, והעניק הזדמנות ייחודית ליצירת קשרים בין מנהיגים מהקהילה העסקית, קהילת המחקר והאקדמיה והקהילות התרבותיות של האזור, כמו גם מפגש עם בכירי רשות התעופה וחברת יונייטד איירלינס.

באירוע נשאה דברים ציר כלכלה וסחר בשגרירות ישראל בוושינגטון יפעת אלון-פרל, שבירכה על כך שיותר ויותר חברות ישראליות מגלות את אזור ה-DMV (District of Columbia, Maryland & Virginia) אזור שרווי בפעילות חדשנית ובקרבה לממשל האמריקאי. צפון וירג’יניה מהווה בית למספר רב של חברות מהמגזר הפיננסי, תחום התוכנה וה-IT, סייבר, תקשורת, ביטחון ואנרגיה- וזאת עוד לפני שאמזון החליטה להקים את משכנה בשכונת קריסטל סיטי במחוז ארלינגטון בווירג’יניה. אלון-פרל הוסיפה שהיא מקווה ומאמינה שהקו הישיר לשדה התעופה Washington Dulles יהווה תמריץ נוסף גם לחברות ישראליות לשקול פעילות עסקית גם באזור הזה. בנוסף, אנו בטוחים שהקו יעודד עוד חברות אמריקאיות שהמטות שלהם באזור לשקול להרחיב את פעילותם בישראל.

לאירוע היו שותפים: הרשות לפיתוח כלכלי של מחוז פיירפקס, המרכז לפיתוח כלכלי של מחוז לאונדן, המרכז לפיתוח כלכלי של מחוז ארלינגטון והמרכז לפיתוח כלכלי של מדינת מרילנד.

בעוד שלושה חודשים, החל מה-22 במאי 2019, חברת התעופה האמריקנית יונייטד איירליינס, שכבר מפעילה טיסות מישראל לניו יורק ולסן פרנסיסקו, תפתח את הקו הישיר לבירת ארה”ב עם שלוש טיסות שבועיות. הטיסה תהיה לנמל התעופה דאלאס במטוס בואינג 777. הטיסה מוושינגטון (IAD) תצא לתל אביב בשעה 22:30 ותנחת בתל אביב בשעה 16:30 הטיסה מישראל (TLV) תצא 20 דקות אחר חצות ותנחת בוושינגטון בשעה 5:50 בבוקר.

מתעניינים בפעילות עסקית באזור ה-DMV? מוזמנים לפנות למנהל הפיתוח העסקי של המחלקה הכלכלית-מסחרית בשגרירות ישראל בוושינגטון – ג’וש כהן josh.cohen@israeltrade.gov.il

 

 

צור קשר עם:

יפעת אלון-פרל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל