בחרו בלוג

הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
הגשת בקשה לתעודת יצואן

מכרות, תעשייה משגשגת והזדמנויות עסקיות

פורסם ע"י , נספחת כלכלית- ריו דה ז'ניירו, ברזיל , בתאריך 21 בפברואר 2019

כפי שפרסמתי בבלוג הקודם לפני כשבוע קיימנו וובינר לחברות הישראליות על מנת לספר על ההזדמנויות והצרכים הטכנולוגיים שיש לתעשייה הזו ובתעשייה הזו.

בוובינר אותו קיימנו בסיוע מלא של מכון הייצוא – מחלקת מים, נפט וגז ומכרות. סיפר אביב ברקוביץ' על הפעילויות שיקיים מכון היצוא יחד עם מינהל סחר חוץ בתחום המכרות ב-2019, אני סיפרתי על ברזיל והרוח החדשה שנכנסה עם הנשיא החדש ולאחר מכן סיפר מר גוסטבו רוקה, מנהל מעבדת החדשנות החדשה במדינת מינאס ג'ראיס על תחום המכרות בברזיל, דיבר על ההשוואה למדינות אחרות ועל הפוטנציאל הטכנולוגי הטמון בכך.

בניצוחו של גוסטבו מחברת המכרות הברזילאית Ferrous הוא הצליח לגייס 12 חברות מכרות מובילות להקמת הפרויקט וקיום כ- 21 חברות ברזילאיות הן חלק מהיוזמה לקידום פתרונות לאתגרים שאיתם מתמודדת התעשייה. גוסטבו פירט את הצרכים והפערים ומהיכרותו עם ישראל דיבר על היכולת לשתף פעולה עם חברות וחדשנות ישראלית שמתאימה לתחום.

למי מכם שרצה, לא הספיק או פספס תוכלו לצפות ולהקשיב בלינק הבא.

על מנת להשלים את המעגל היום, ערכנו וובינר נוסף והפעם לחברות ברזילאיות החברות במעבדת החדשנות.

בוובינר דיברתי על החדשנות הישראליות והאקו סיסטם המשגשג שיש לישראל, דיברתי על היצירתיות ויכולת שלנו להתאים את הפתרונות הטכנולוגיים לצרכים בתחום המכרות, למרות שבישראל אין מכרות. הזמנו את החברות לבקר בישראל ולראות את החדשנות מקרוב. אחרינו הציגו 2 חברות נוספות שנבחרו על ידי המעבדה על מנת לתת עוד דוגמאות לפתרונות טכנולוגיים שיכולים לעניין את המשתתפים.

שמחנו לראות את העניין של החברות הישראליות להשתתף בוובינר ואת העניין להתקדם ולהתפתח בסקטור זה.

השנה אנו מקדמים את הנושא ונשמח לשמוע על עוד חברות מעוניינות ולסייע להיכנס לתחום זה אשר מחפש מגוון פתרונות במים, סייבר לתשתיות, ביטחון, ייצור מתקדם, IT ועוד.

 

אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לשמוע על הפעילויות הקרובות שלנו ולהיות חלק מהן.

 

 

טלי סגל נספחת כלכלית- ריו דה ז'ניירו, ברזיל

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספחת כלכלית- ריו דה ז'ניירו, ברזיל, טלי סגל