מכרז באוגנדה לשירותי ייעוץ בתחום ההשקיה – הזדמנות לחברות הישראליות

ממשלת אוגנדה פרסמה היום מכרז לשירותי ייעוץ בתחום ההשקיה במסגרת פרויקט של הבנק העולמי.

המכרז מחפש חברות ייעוץ אשר ידעו לערוך סקרי היתכנות (Feasibility Studies) למערכות השקיה לאזור Amagoro. העבודה מצופות להתחיל באפריל 2019 ולהתפרש על פני 4 חודשים.

בין דרישות הסף:

  • 3 משימות דומות באופיין והיקפן ב-10 השנים האחרונות (עם אסמכתאות)
  • ניסיון בעבודה בתנאים דומים, עם פרויקט אחד לפחות באפריקה
  • זמינות כוח אדם מיומן לביצוע סקרים סוציו-אקונומיים, הערכת משאבי מים, עיצוב שתשתיות ועוד

פרויקטים המבוצעים במסגרת הלוואות הבנק העולמי מאופיינים בתהליכי מכרז מסודרים וקפדניים.

חשוב להגיש מסמכים מפורטים הכוללים עדויות למומחיות החברה, אסמכתאות לניסיון רלוונטי, קורות חיים של מומחים ואנשי מקצוע בעלי רקע מתאים וכדומה. הגוף המבצע של הפרויקט, אשר במקרה המדובר הינו משרד המים ואיכות הסביבה של אוגנדה, מחויב במתן מענה לכל שאלה או תהייה שעולה בקרב המועמדים. ניתן לפנות אליהם בכתובת מייל ps@mwe.go.ug .

מועד הגשה אחרון הינו 29.1.2019, שעה 17:00 שעון אוגנדה. פרטים מלאים על המכרז ניתן לראות באתר המכרזים של מוסדות בינלאומיים. כל מי שאינו מנוי מוזמן להיעזר בנספחות הכלכלית-מסחרית בוושינגטון.

משרד הכלכלה והתעשייה פועל באופן עקבי מול הבנק העולמי לחלוקת ידע וניסיון עם מדינות באפריקה. נציגי אוגנדה ביקרו בארץ במסגרת משלחות של הבנק העולמי ונחשפו לניסיון הישראלי ולמגוון ההיצע של סקטור המים וההשקיה הישראלי.

מכרז זה יכול לשמש הזדמנות לדריסת רגל בפעילות רחבה יותר של יחידת המים של הבנק העולמי, אשר פורטפוליו הפרויקטים שלה נאמד ב- 37 מיליארד דולר ברחבי העולם.

הנספחות הכלכלית-מסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בוושינגטון, יחד עם מערך הנספחים המסחריים ויחידת המוסדות הפיננסיים הבינלאומיים ואפריקה במינהל לסחר חוץ, פועלת לאיתור הזדמנויות עסקיות לחברות ישראליות במוסדות הפיננסיים הבינלאומיים, ופועלת לשילוב גורמי תעשייה מובילים בפעילות מוסדות אלה ברחבי העולם.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנספחות המסחרית-כלכלית בוושינגטון בכתובת – yonatanb@israeltrade.gov.il וכן ניתן לקרוא פרטים על העבודה מול מוסדות פיננסיים בינלאומיים בחוברת של משרד הכלכלה והתעשייה לנושא.

בנוסף, ניתן לעקוב אחר עדכוני הנספחות המסחרית-כלכלית בוושינגטון בעמוד ה-LinkedIn שלה.

 

 

 

 

צור קשר עם:

יפעת אלון-פרל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל