רוצים לפגוש חברות ברודקאסטינג ענקיות? בואו לברזיל

הידעתם? שידורי הטלוויזיה בברזיל התחילו בשנת 1950 ובאופן לא מפתיע – בסיקור גביע העולם בכדורגל.

זו המדינה החמישית במספר ששידרה באופן רציף שידורי טלוויזיה. גם בתקופת השלטון הצבאי, המדיה הטלוויזיונית שיחקה תפקיד משמעותי בייצוב הזהות הלאומית כמו גם ביצירת הקונגלומרט שקרוי Globo השולט כיום על כ- 37% מהשוק ומהווה אחד השחקנים הגדולים בתחום בעולם והגדול באמריקה הלטינית.

שחקנים משמעותיים נוספים הינם SBT, חברת התקשורת “של העם”, וחברת Record אשר כל אחת מהן שולטת על כ- 15% מנתח הצופים וחברת Bandeirantes השולטת על כ- 4% מהשוק.

שוק המדיה והבידור בברזיל צפוי לצמוח לכ- 49 מיליארד דולר ב- 2020, כאשר האינטרנט לבדו צפוי לייצר ב- 2019 כ- 17 מיליארד דולר!

studio-2397824_640

תחום הברודקאסטינג, בדומה לשאר הסקטורים בברזיל ובמקביל לתהליכים שקורים בכל העולם, צמא לטכנולוגיות חדשות כמו גם לפתרונות לעולם הדיגיטלי אשר משנה את הסקטור הזה מקצה לקצה.

במהלך הרבעון הראשון של 2019, הנספחות המסחרית בסאו-פאולו בשיתוף עם נועה אברהמי, מנהלת ענף מדיה דיגיטלית במכון היצוא, מארגנים משלחת של חברות ישראליות לרוד-שואו בברזיל בו יפגשו את השחקנים החשובים והמשמעותיים ביותר בתחום.

אם יש לכם פתרונות רלוונטיים ואתם מחפשים שוק של מעל ל- 200 מיליון איש, המשלחת הזו היא עבורכם.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנספחות המסחרית בסאו פאולו בכתובת:  saopaulo@israeltrade.gov.il או לנועה אברהמי ממכון היצוא בכתובת: noa@export.gov.il

 

 

 

צור קשר עם:

צחי רייך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל