עפים על צ’ילה? עכשיו תטוסו!

כבר בתחילת השנה הוכרז על פתיחת קו תעופה חדש של חברת התעופה הלאומית של צ’ילה LATAM לאחר תהליך ארוך שכלל בתוכו גם חתימה על הסכם תעופה מעודכן וסקר שוק ובדיקת היתכנות אגרסיבית של חברת התעופה.

היום נחנך הקו ויצאה לדרך הטיסה הראשונה מסנטיאגו צ’ילה לתל אביב עם תחנה בסאו פאולו בברזיל במעמד שגריר ישראל ובכירי חברת התעופה. קו תעופה זה הוא הראשון מאז ביטלה חברת אל על את הקו שלה לברזיל והוא פותח מחדש את היבשת הלטינית לישראלים.

בתמונה: שגריר ישראל, נציגי LATAM וצוות המטוס
בתמונה: שגריר ישראל, נציגי LATAM וצוות המטוס

החברה הפיקה מערך שיווקי משומן לקו החדש וצופה לו הצלחה משמעותית בשני הכיוונים כאשר המיקוד הוא בקהל הלטיני בצ’ילה, ארגנטינה, פרו, אורגוואי, פרגוואי ובעיקר ברזיל.

מעבר לקהל הצליינים הצפוי החברה מציינת כי יש קהל משקיעים רחב ופרופיל הטסים שהם מזהים הוא פרופיל מבוסס מהרגיל שמכוון לישראל כיעד להשקעות ועסקים.

עובדה זו תואמת את מה שאנו מרגישים כאן בסנטיאגו בשנתיים האחרונות עם העניין העולה בטכנולוגיה ישראלית והשקעות בישראל שעכשיו נראה שיגברו עם קיצור המרחק בין המדינות.

מעבר לתיירות ועסקים קיצור הקו משפיע גם על השילוח האווירי שיתאפשר מעתה בצורה קצרה וקלה יותר.

 

תעשיית הסלמון מביעה עניין רב בקו מטעמים שיווקיים של מוצריה ומספר חברות ישראליות גם הן יכולות להרוויח מקיצור זמני השילוח והטיסה בין היעדים. החברה שוקלת לפתוח מרכז שילוח באזור כדי לאפשר להגביר את התחרות וההובלה בין ישראל ליבשת.

אנו מקווים שפתיחת הקו מעבר לקיצור זמן הטיסה וסגירת הפער הגאוגרפי בין השווקים תביא לפריחת העסקים בין שתי המדינות ולהמשך ההתקרבות בין הקהילות העסקיות שבהן.

 

 

 

צור קשר עם:

הדר שור

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל