עוסקים בפתרונות לגיל השלישי או לבניינים חכמים? זה הזמן לפרוץ בארה”ב!

עושים עסקים עם חברות ביטוח, ספקי תשתיות, פעילי נדל”ן ולקוחות נוספים בקונקטיקט שבארה”ב!

בשנתיים האחרונות התארחו בהרטפורד שבקונקטיקט עשרות חברות סייבר ובריאות דיגיטלית ישראליות אשר קיימו מפגשים עם שותפים ולקוחות פוטנציאליים בארגון הנציגות הכלכלית של משרד הכלכלה בניו יורק והשותפים המקומיים. חלק מהחברות השיקו POC עם שותפי מקומיים, אושרו מיזמים משותפים תחת הקרן המו”פ המשותפת, בירד.

לאחרונה התקבלו מהרטפורד חדשות מבטיחות – השותפים השיקו פלטפורמה לסייע ל-10 סטארטאפים ישראליים שפיתחו פתרונות בתחום הבניינים החכמים והגיל השלישי ורוצים לבחון אותם בשטח. כל פרוייקט, שייערך בשיתוף חברות אמריקאיות מובילות, יכלול השקעה בשווי של כ-300 אלף דולר.

מדי חצי שנה יתקבלו לכל תוכנית 5 חברות סטארטאפ (בסך הכל 20 חברות במהלך השנה), להן רעיונות פורצי דרך והן מעוניינות לקחת את המוצר שלהן לשלב הבא. החברות יקבלו פלטפורמה לבחון את המוצר שלהן בשוק האמריקאי, תוך קבלת סיוע, ייעוץ והכוונה של שותפים אמריקאים רלוונטיים.

התוכנית לפתרונות חדשניים לגיל השלישי

התוכנית מתמקדת בפתרונות חדשניים לגיל השלישי, תוך מתן דגש מיוחד על טכנולוגיות בעלות ערך חברתי לטיפול תועלתי ולשדרוג רמת החיים של הגיל השלישי בביתם, בדיור מוגן, בבתי אבות ובמרכזים סיעודיים אחרים.

חברות שיתקבלו לתוכנית, יפעלו לשפר את רמת החיים של בני הגיל השלישי על ידי ביצוע פיילוט למוצר שלהן בעשרות יחידות דיור מוגן יוקרתי ובביתם הפרטי של עשרות בני הגיל השלישי, עם פוטנציאל גישה למטופלים רבים נוספים.

בנוסף, הן ייהנו מליווי וייעוץ של חברות ומוסדות אמריקאים מובילים בתחום, שמציעים שירותים למיליוני מבוגרים ברחבי ארה”ב, דוגמת Aetna, Cigna, Lincoln Financial, Stanley Healthcare, Hartford Hospital ו-Nassau Re.

התוכנית הטכנולוגית לבניינים חכמים

התוכנית עוסקת בפיתוח טכנולוגיות חדשניות לבניינים חכמים בדגש על טכנולוגיות שונות בתחומי הבטיחות והאבטחה, איכות הסביבה, חיסכון באנרגיה באמצעות איסוף נתונים, ניתוח ועיבוד, תוך קידום פרוייקטי הנדל”ן במבני מגורים ומשרדים כאחד.

החברות שיבחרו יבצעו פיילוטים בבנייני משרדים רבי קומות ובבנייני מגורים יוקרתיים, עם פוטנציאל גישה לעשרות אלפי מטרים מרובעים נוספים. גם בתוכנית זו החברות הנבחרות ייהנו מליווי וייעוץ של מומחים בתחום, שבבעלותם מאות אלפי מ”ר של בנייני מגורים ובנייני משרדים במרחב.

כל חברה שתתקבל לאחת מהתוכניות של UPWARD תקבל השקעה בשווי של 300 אלף דולר בתמורה להשתתפות באקוויטי. מסגרת ההשקעה תחולק במתאר הבא: 50 אלף דולר במזומן, 50 אלף דולר עבור חלל עבודה, הוצאות דיור ושירותים נלווים. יתרת הסכום בסך, 200 אלף דולר ישמשו למימון ביצוע שני פיילוטים.

היכנסו ללינק הבא -לפרטים נוספים והרשמה

צור קשר עם:

ינון אלרועי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל