יש לכם סטארטאפ בתחום רפואה דיגיטלית או מכשור רפואי? יוסטון קוראת לכם

יוסטון טקסס היא מקום מושבה של המרכז הרפואי הכי גדול בעולם. מצידו השני של האוקיינוס, בישראל, יש תעשייה פורחת של סטארטאפים בתחום הרפואה הדיגיטלית ומכשור רפואי.

אחת המטרות שלנו בנספחות האנרגיה והכלכלה ביוסטון היא לקרב בין שני העולמות.

בסוף חודש אוקטובר הנספחות ביצעה ביקור לימודי במתקני המרכז הרפואי (Texas Medical Center). בתחילה ביקרנו במכון המחקר של בית החולים מתודיסט (Methodist Research Institute) על מנת לחקור הזדמנויות עבור חברות ישראליות.

נפגשנו עם ד”ר אסף זינגר, ישראלי שמבצע פוסט דוקטורט בבי”ח מתודיסט בתחום הרפואה המתחדשת במעבדה של ד”ר אניו טסקיוטי. יחד הם משנים את העולם עם תהליך מהפכני שמטרתו לעודד את התאים הבריאים בגוף לעומת תקיפת התאים החולים.

 

המיוחד בבית החולים מתודיסט הוא קרבת מכון המחקר לבית החולים: מסדרון מחבר ביניהם. כך קורה שניתוחים מתקיימים בצד אחד של המסדרון יכולים לקבל עזרה מיידית ממכון המחקר בצידו השני.

ד”ר טסקיוטי לקח אותנו למעבדות וחדרי הניתוח הנסיוניים. בכל חדר ראינו כיצד ניתן ליישם טכנולוגיות ישראליות ומכשור רפואי מישראל.

התחנה הבאה היתה במרכז החדשנות של המרכז הרפואי: TMC INNOVATION. במבנה אחד יש מספר תוכניות כגון:

  • JLABS: מעבדות של ג’ונסון וג’ונסון
  • TMCX: אינקובטור לסטארטאפים בתחום הרפואה. יש בעונה הזו גם סטארטאפ ישראלי! משך התוכנית 4 חודשים שכוללים ייעוץ רב ממומחים מהמרכז הרפואי. לעונה הבאה יש מעל 30 נרשמים ישראלים. נעדכן לגבי כמה חברות יתקבלו.
  • At&t Foundary
  • TMCX+ : מרחב עבודה משותף לחברות מתקדמות בתחום הרפואה (מעבר לשלב הסטארטאפ)

ותוכניות רבות נוספות.

TMC INNOVATION  זו הזדמנות עבור חברות טכנולוגיה ישראליות בתחום הרפואה הדיגיטלית והמכשור הרפואי ביצירת קשרים במרכז הרפואי הגדול ביותר בעולם.

ועכשיו, לעבודה.

אם המוצר שלכם או הסטארטאפ שלכם רוצה ליצור קשרים ולהכניס את המוצר או הטכנולוגיה שלכם למרכז הרפואי הכי גדול בעולם, צרו קשר עם צ’נדלר ואייט מצוות הנספחות בכתובת המייל:chandler.waite@israeltrade.gov.il

או

houston@israeltrade.gov.il

 

 

 

 

 

 

צור קשר עם:

שי לובשיס

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל