חברות ישראליות בתחום עיר חכמה – קרן למימון פיילוטים בעיר מדאיין נפתחה בשבילכם

רשות החדשנות הישראלית ורשות החדשנות של העיר מדאיין (RUTA N) הגיעו להסכם להקמת קרן משותפת אשר תממן פיילוטים של חברות ישראליות בתחום עיר חכמה בעיר מדאיין.

מודל המימון מחולק שווה בשווה בין רשות החדשנות הישראלית, RUTA N והחברה המקומית שרוצה את הפיילוט. מטרת הקרן היא לסייע לחברות הישראליות להציג את פתרונותיהן בשטח ולא להסתפק רק בשליחת מצגת.

בראייתנו, הדבר יאפשר לחברות הישראליות לא רק להדגים את יכולתן בפני החברות המקומיות שאיתן הן עושות את הפיילוט על מנת למכור את הפתרון או הטכנולוגיה אלא לשמש כחלון ראווה לשאר קולומביה ומדינת האזור.

הנספחות המסחרית מלווה את שתי הרשויות בתהליך זה ועל מנת לקדם את התכנית ארגנה בשבוע שעבר משלחת של 8 חברות קולומביאניות אשר הגיעו להשתתף בכנס תחבורה חכמה ותחליפי דלקים של משרד רוה”מ כמו גם ללו”ז פגישות וסיורים בחברות ישראליות נוספות.

מטרת המשלחת הייתה לחשוף את החברות הקולומביאניות (חברות מובילות ממדאיין) לחברות הישראליות והטכנולוגיות החדישות שהן מציעות על מנת לאתר מועמדים לתחילת פיילוט משותף במדאיין.

חברות ישראליות שלא פגשו את המשלחת ומעוניינות להשתתף בתכנית ולהציג פתרון בתחום הערים החכמות ויהיו מעוניינות לערוך פיילוט בעיר מדאיין להדגמת יכולות הפתרון שלהן, מתבקשות לפנות אליי או לנספחות המסחרית בבוגוטה: bogota@israeltrade.gov.il

בהצלחה!

 

 

צור קשר עם:

ארז זיונץ

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל