חברות מדעי החיים – הגדילו הסיכוי להתפתחות בארה”ב עם האקסלרטור PULSE@MassChallenge

צפון החוף המזרחי בארה”ב ומדינת מסצ’וסטס (בה נמצאת בוסטון), הוא אזור מתמחה בפעילות של מדעי החיים בו פעילים בתי חולים בעלי שם, חברות תעשייתיות ומשקיעים מובילים.

מזה מספר שנים שהאקסלרטור מאסצ’אלנג’ מסייע לחברות מקומיות וזרות להתחבר לגורמים כלכליים שונים במרחב זה.

לאחרונה הושקה תוכנית  2019 PULSE, המאפשרת את הפיתוח המואץ של חידושים בתחום הבריאות הדיגיטלית לחברות בוגרות יותר. התכנית משתייכת לארגון MassChallenge, שהינו מעבדה דיגיטלית ידידותית לסטרטאפים בתחומי הבריאות והמדטק, המקשרת יזמים למוסדות ומומחים ללא לקיחת אקוויטי.

מקימי התכנית מאמינים כי החיבור בין היזמים/ות והאקוסיסטם, יביא למטרה משותפת – פתירת בעיות שיאיצו את תהליך החדשנות שעשוי להוביל מהפך בתחום הבריאות. התכנית היא בשיתוף עם רשויות במסצ’וסטס, כולל העיר בוסטון, MeHi, MACP, והמוסדות המובילים באזור.

רשות החדשנות ו-PULSE@MassChallenge מכריזים על פתיחת הקול הקורא הראשון הפונה לחברות ישראליות בתחום בריאות דיגיטלית להגשת מועמדות להשתתפות בתכנית 2019 PULSE

אנו קוראים לסטרטאפים מתאימים  בתחום הבריאות הדיגיטלית שהינם מכווני תעשייה, ונמצאים לפני series b – להגיש מועמדות לקול הקורא.

*במידה ואינכם עומדים בקריטריון הגיוס (לעיל), מומלץ בכל זאת להגיש מועמדות לתוכנית האקסלרטור.

בעת מילוי הבקשה, תהיה אפשרות לפרט בנושא המימון של המיזם. על החברה הנרשמת להיות מתקדמת מספיק, כך שיתאפשר לה לעבוד בשיתוף מלא עם ארגון או מוסד גדול.

 

צור קשר עם:

ינון אלרועי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל