עוד חפירות על מכרות?

בשבוע שעבר התקיים בתל אביב הכנס הראשון לטכנולוגיות מכרות בישראל בו הציגו בכירים מתחום הכרייה באוסטרליה ודרא”פ כמו גם הנציגים הכלכליים מצ’ילה ואוסטרליה. כבר כמה שנים שאנו מזהים בצ’ילה פוטנציאל משמעותי לחברות ישראליות להתשלב בתעשייה פורחת ומאסיבית זו אך לרוב אנו נתקלים בחוסר ידע בצד הישראלי. חברות רבות חוששות שכיוון שהן אינן מכוונות לתעשייה זו במדוייק יהיה להן קשה להתמודד עם התחרות בענף.

הביתן הישראלי בתערוכת אקספומין שהתקיים במאי 2018 הוכיח לנו שיש חברות ישראליות שמוכנות להיענות לאתגר והן כבר היום מגלות הזדמנויות חדשות ואף מקדמות כמה עסקאות מול ענקי הכרייה הצ’ילניים. פתרונות של טיהור ואספקת מים בקרה ושליטה מרחוק, רחפנים, אבטחה, וסייבר רלוונטיים מתמיד לחברות הכרייה בצ’ילה ובעולם ולחברות הישראליות יש יתרון ברור בתחומים אלו. החברות בצ’ילה גילו בשנים האחרונות את החוזקה הישרליאת בחדשנות וטכנולוגיה והן מחפשות להטמיע פתרונות מישראל במכרות שלהם.

כדי לקדם את החברות והטכנולוגיות הישראליות הנספחות בסנטיאגו מארגנת לחברות מתעניינות פגישות עם חברות הכרייה הגדולות ויוזמים לעיתים קשר בין הגורמים איתם אנו בקשר שמעלים מולנו אתגרים לבין חברות ישראליות שאנו מכירים שיודעות לפתור אותם. במסגרת המאמצים בתחום אנו מתכננים להשתתף בתערוכת אקספונור שתתקיים במאי השנה באנטופגסטה שבצפון צ’ילה. התערוכה נערכית לסירוגין עם אחותה המרכזית אקספומין כאשר לתערוכה הצפונית מגיעים בהמוניהם הדרגים הטכניים והתפעוליים של המכרות כדי להיחשף לטכנולוגיות חדשות ולגלות במה אפשר לייעל את התהליכים. בפעם הקודמת שהשתתפנו באירוע היו בו נציגים של כ10 חברות ישראליות שהציגו את מוצריהן ואנו שוקלים להשתתף גם השנה אך תחת ביתן לאומי ישראלי שיכנס בתוכו את הטכנולוגיות השונות ויאפשר לחברות הישראליות גישה לקהל הגדול שפוקד את התערוכה.

בתערכות אקספונור השנה ריכז אליו הביתן הישראלי מאות פגישות של החברות שהשתתפו בו כמו גם ביקורים של התקשרות המקומית שחקנים משמעותיים אלפי אורחי התערוכה ואף שר המכרות. החברות המשתתפות בביתן קיבלו גישה למערכת הפגישות של התערוכה שמאפשרת להם לקבוע ישירות עם מנהלי התחומים הרלוונטים בחברות הכרייה.

אנו מזמינים חברות ישראליות שרואות את עצמן מתאימות או מעוניינות לפנות אלינו כדי לבדוק אפשרות להצטרף לביתן הישראלי באקספומין 2019. באם מספיק חברות יביעו עניין בכך הנספחות תוכל לתת חסות לביתן ולאפשר בו פגישות B2B שיאורגנו על ידי צוות העובדים כניסה למתחמי הכנס המקצועי שמתקיים בתערוכה וארגון פגישות בשטח עם מנהלי המכרות המובילים באזור.

נתראה במאי!

צור קשר עם:

הדר שור

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל