קרן הסייבר של ישראל בבנק הבין אמריקאי לפיתוח יוצאת במכרז לשירותי ייעוץ עבור אקוודור

הבנק הבין אמריקאי לפיתוח (IDB) פרסם היום קול קורא להבעת התעניינות במכרז לשירותי ייעוץ לממשלת אקוודור בתחום הגנת סייבר.

שירותי הייעוץ יכללו הערכת מוכנות המדינה בתחום הגנת סייבר, תכנון תוכנית שיפור ההגנה נדרשת וכן תמיכה בניסוח אסטרטגיית סייבר לאומית למדינה.

מועד אחרון להגשת הבעת התעניינות (Expression of Interests) הינו ה-18 בספטמבר 2018, בשעה 17:00, שעון וושינגטון הבירה, אותה ניתן להזין דרך פורטל הבנק. את המסמך המלא של הקול הקורא (בספרדית) ניתן למצוא בלינק הבא.

Binary code with Ecuador flag, data protection concept

הבעת התעניינות הינה השלב הראשון בתהליך מכרזים במוסדות בינלאומיים רבים, בה חברות נדרשות לספק מידע בסיסי התחלתי בנוגע להתאמתן להתמודדות במכרז. שלב זה משמש את המוסדות הבינלאומיים ליצירת רשימת מועמדים מצומצמת (short list).

 

בשלב הזה חשוב שהמועמדים יקפידו להתאים את המידע אותו הם מוסרים אודות עצמם לדרישות המכרז ומאפייני הפרויקט. חשוב לבחור להציג מיומנויות ופרויקטים להם רלוונטיוּת למכרז וכן רצוי להפגין ניסיון במדינה או באזור בו צפוי להתקיים הפרויקט.

במידה וישנם מומחים ספציפיים אשר להם ניסיון עשיר בנושא רלוונטי, יש לצרף קורות חיים ובמידה וישנו רקע בעבודה עם מוסדות בינלאומיים, חשוב להדגיש זאת.

במקרה של הבנק הבין אמריקאי לפיתוח, יכולת עבודה בשפה הספרדית הינה חובה. מידע מפורט אודות תהליכי הרכש של הבנק ניתן למצוא בלינק הבא. בשלב הבא יתבקשו המועמדים להגיש את כל המסמכים הדרושים למועמדות למכרז.

סיוע טכני זה ניתן במסגרת קרן הסייבר של מדינת ישראל בבנק הבין אמריקאי לפיתוח במימון משותף של משרד הכלכלה והתעשייה ומערך הסייבר הלאומי.

הקרן, אשר שוֹויה מסתכם ב-3 מיליון דולר, נועדה לסייע למדינות אמריקה הלטינית לפתח ולחזק יכולות בתחום הגנת הסייבר במטרה לתת מענה לסיכונים הצומחים מתוך הדיגיטליזציה המואצת ביבשת. משרד הכלכלה והתעשייה ומערך הסייבר רואים בפעילות זו צעד חשוב לשיתוף הפעולה עם מדינות אמריקה הלטינית במסגרת מהלך רחב של חלוקת ידע ישראלי עם מדינות אשר יכולות להפיק מכך תועלת. זאת גם הזדמנות לחדור לסקטור הולך וגדל ביבשת זו ולפתוח דלת למהלכים גדולים יותר בהמשך.

עידכון: מועד הגשת הבעת ההתעניינות (Expression of Interests) הוארך עד יום שלישי, ה-18 בספטמבר, 17:00 שעון וושינגטון הבירה.

הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בוושינגטון, יחד עם מערך הנספחים המסחריים ויחידת המוסדות הפיננסיים הבינלאומיים ואפריקה במנהל לסחר חוץ, פועלת לאיתור הזדמנויות עסקיות לחברות ישראליות במוסדות הפיננסיים הבינלאומיים, ופועלת לשילוב גורמי תעשייה מובילים בפעילות מוסדות אלה ברחבי העולם.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנספחות המסחרית בוושינגטון ב- yonatanb@israeltrade.gov.il וכן ניתן לקרוא פרטים על העבודה מול מוסדות פיננסיים בינלאומיים בחוברת של משרד הכלכלה והתעשייה לנושא.

בנוסף, ניתן לעקוב אחר עדכוני הנספחות המסחרית בוושינגטון בעמוד ה-LinkedIn שלה.

 

 

 

צור קשר עם:

יפעת אלון-פרל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל