תמיד רצית להצטרף עם המיזם/סטארטאפ שלך לאקסלרטור אמריקאי?!

הנציגות הכלכלית בחוף המערבי מסייעת לחברות סטארטאפ ומיזמים בדיוק כמו שלך להיות הלהיט הבא ומחברת אותך לאקסלרטורים המובילים בארה”ב!

הנציגות הכלכלית  לחוף המערבי  פועלת לקדם ולסייע לחברות ומיזמים ישראלים להצליח בשוק האמריקאי עוד מתחילת דרכו – מידע על השוק והמתחרים, חיבור לאקו-סיסטם מקומי, חיבור וסיוע מול האקסלרטורים המובילים ועוד. בשנה החולפת הנציגות פעלה ליצר רשת קשרים עמוקה עם עשרות חממות ואקסלרטורים מובילים.

מה זה בכלל? אקסלרטור, חממה, אינקובטור או בכלל מאיץ – הם שמות למגוון מסגרות ותוכניות שנועדו לקדם מיזמים וסטארט אפים בשלבים שונים, בזמן מוגדר באמצעות הדרכה, ייעוץ ומנטורינג.

Young creative business people meeting at office.

רוצים להצטרף ולהכיר מנהלי אקסלרטורים מובילים?

בחודש פברואר האחרון, הנציגות הובילה משלחת של 8 מנהלים מ Techstars אטלנטה ונורבגיה, SAP IoT, UC Berekely Sky Deck ו ScaleSD. במהלך הביקור בישראל, המשלחת הכירה ולמדה על האקו-סיסטם ונפגשה עם למעלה מ-60 חברות במטרה לגייס מיזמים וסטארט-אפים ישראליים לתוכניות.

בחודש אוקטובר הקרוב, אנחנו מתכוונים לארגן משלחת נוספת כדי להמשיך ולהציג את המגמות האחרונות ואת החידושים המדהימים שיוצאים מישראל, זה הזמן להצטרף ולהפגש עם מנהלי החממות והאקסלרטורים שיגיעו במשלחת לישראל!

 

סיקרנו אותכם? מעוניינים ללמוד עוד על יותר מ-300 חממות ואקסלרטורים שיוכלו לסייע לכם?

מוזמנים להיכנס לקטלוג החממות והאקסלרטורים שהכינו עבורכם בנציגות הכלכלית לחוף המערבי.

הצטרפו אלינו ב-28.08.18 לוובינר על עולם האקסלרציה האמריקאי עם פאנל נציגים -500 startups, plug and play, Techstars, SAP IoT, the alchemist , UC Berkeley skydeck.

להרשמה לחצו כאן

לפנייה לדניאל עמר, מנהלת  קשרי המאיצים, לחצו כאן, וקבלו מידע נוסף או עזרה בפנייה לאחד מהאקסלרטורים והחממות אשר בקשר עימנו.

צור קשר עם:

גילי עובדיה

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל