מתמחים בניהול פרויקטים של תשתיות מים? בוצוואנה זקוקה לכם

תאגיד המים של בוצוואנה פרסם קול קורא לחברות אשר מעוניינות לגשת למכרז ייעוץ לפרויקט תשתיות הובלת מים במרכז המדינה ובמימון הבנק העולמי.

חברת הייעוץ תהיה מצופה לבחון את תוכנית פרויקט אספקת המים וללוות את המכרזים והבניה של התשתיות. זהו מרכיב אחד מתוך פרויקט רחב של הבנק העולמי לסיוע חירום לבוצוואנה בהתמודדות עם בצורות וירידה משמעותית במשקעים.

מועד אחרון להגשת התעניינות במכרז (Expression of Interest) הינו 23 באוגוסט, בשעה 14:00, שעון בוצוואנה ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר של תאגיד המים של בוצוואנה כמו גם באתר המכרזים של מוסדות פיננסיים בינלאומיים, UNDB.

הפרויקט הרחב נועד לעזור לבוצוואנה לייצר עמידות בפני כמות משקעים משתנה ולהבטיח אספקת מים שוטפת, אשר מהווה משקולת מרכזית על תהליך הפיתוח של המדינה. במסגרת הפרויקט, אשר סכומו מסתכם ב-160 מיליון דולר, צפויים מגוון מהלכים לשיפור אספקת המים והשירותים במדינה, שיפור ניהול מי השפכים ורפורמה בסקטור. לאור מספר שנים רצופות של בצורת לצד אקלים מועט במשקעים בוצוואנה צפויה להתמודד עם אתגרי מים קשים בשנים הקרובות וממשלתה פנתה לבנק העולמי לעזרה.

זכייה במכרז זה יכולה להוות פתיחת דלת למגוון רחב של פרויקטים נוספים של הבנק העולמי, אשר מחזיק בפורטפוליו הגדול ביותר בעולם של פרויקטים בתחום המים. קרן הבנק העולמי במימון משרד הכלכלה והתעשייה תמכה בבוצוואנה בעבר, בין היתר באמצעות משלחת אשר הגיעה לארץ ללמוד על ניהול משק המים והטכנולוגיות השונות, וישנה הערכה בבוצוואנה לידע ולניסיון הישראלי.

הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בוושינגטון, יחד עם מערך הנספחים המסחריים ויחידת המוסדות הפיננסיים הבינלאומיים ואפריקה במנהל לסחר חוץ, פועלת לאיתור הזדמנויות עסקיות לחברות ישראליות במוסדות הפיננסיים הבינלאומיים, ופועלת לשילוב גורמי תעשייה מובילים בפעילות מוסדות אלה ברחבי העולם.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנספחות המסחרית בוושינגטון ב- yonatanb@israeltrade.gov.il

 

צור קשר עם:

יפעת אלון-פרל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל