בואו להיות חלק מההופעה הישראלית הראשונה באירוע הדגל של תעשיית הכרייה בפרו

עבור מי שיוצא לו לקרוא את הבלוג הזה, אני כנראה כבר נשמע כמו תקליט שבור כאשר אני מדבר שוב ושוב על הפוטנציאל בתעשיית המכרות בפרו,

אז הפעם אחסוך את הנושאים התאורטים ואתרכז רק בפרקטיקה (ומי שרוצה את התאוריה בכל זאת – יכול להפוך מרגע זה לקורא מסור של הבלוג הזה ולעיין בפוסטים מהעבר).

והפרקטיקה אומרת שבעוד מספר שבועות הנספחות הכלכלית בלימה תקים ביתן לראשונה באירוע גדול בפרו בתחום המכרות. מדובר באירוע EXPOMINA אשר הינו הגדול ביותר כאן השנה וייערך בין ה-12 ל-14 בספטמבר בלימה.

 

המהדורה השביעית של האירוע, המתקיים פעם בשנתיים וכבר מיצב את עצמו כאחד הגדולים באמריקה הלטינית, תכלול 1270 ביתנים על פני 47000 מ”ר, בהם גורמים מלמעלה מ30 מדינות צפויים להציג את מרכולתם, שתהיה מכוונת בעיקר לחברות הכרייה הגדולות בפרו.

באירוע הקודם ב2016 מספר החברות הפרואניות באירוע עמד על 33, והשנה המארגנים מבטיחים עליה בכמות, מה שאומר שלמעשה כמעט כל החברות הגדולות והבינוניות המקומיות יהיו שם.

 

האירוע רלבנטי לכל חברה שיש לה פתרון לתעשיית המכרות. הדגש הוא על חברות מתחום הטיפול במים, אולם היריעה רחבה הרבה יותר מזה וישנם למכרות בפרו, ובמיוחד לפרויקטים היותר גדולים ומתוקצבים שבהם, צורך בעוד שלל פתרונות מתחומי האבטחה, אוטומציה, מיכון, התייעלות אנרגטית ועוד.

כל חברה שתרצה להגיע להשתתף באירוע תוכל לפנות אלינו בנספחות לקבלת כרטיס כניסה לכנס המקצועי ולשטח התערוכה ללא עלות, ואם ברצונכם להקים ביתן משלכם ניתן יהיה לקבל מחיר מוזל מיוחד.

כך או אחרת וחשוב מכל – הצטרפות אלינו תניב את האפשרות לארגן מראש פגישות B2B באולם ה -VIP המיוחד שקיבלנו את האפשרות לעשות בו שימוש במהלך ימי האירוע.

צרו קשר עם הנספחות לבחינת כל האפשרויות הנ”ל לחשיפתכם המרבית באירוע חשוב זה.

צור קשר עם:

לאו (אריק) מקוך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל