הזמנה לקחת חלק בצמיחה של ברזיל

ברזיל הנה אחת מ"שחקניות" החקלאות החשובות ביותר בעולם. 

בסגמנטים מסוימים כגון: תפוזים, קני סוכר, קפה ובקר, ברזיל הינה היצרנית הגדולה ביותר בעולם ובאחרים נמצאת לרוב בין חמשת המקומות הראשונים.  זהו הסקטור הכלכלי הגדול והחשוב ביותר במדינה (מהווה כ- 23% מהתמ"ג), אשר החזיק, גם בזמנים הכלכליים הקשים ביותר, את הכלכלה על "כתפיו" והיופי הוא שזהו רק תחילת הסיפור.

ברזיל הנה מדינת העתיד בכל הקשור לפוטנציאל החקלאי. 

לברזיל עתודות קרקע גדולות (מבלי לפגוע באמזונס) בהן ניתן להרחיב את שטחי הגידול ולמרות זאת, הדגש היום הנו שימוש רב תכליתי באזורי הגידול הקיימים כך שניתן יהיה להרחיב את הייצור ללא התרחבות לשטחים חדשים.  בנוסף, מלבד אזורים מסוימים (בעיקר בצפון מזרח) לא קיימת מצוקת מים, והקרקע הנה פוריה במיוחד.  כל אלה, ביחד עם רמות יעילות נמוכות בגידולים, מספק כר פורה לשיתופי פעולה והחדרת טכנולוגיות ישראליות אשר יכולים להפוך סקטור מוביל בכלכלה הברזילאית, למקור המזון הגדול והחשוב ביותר בעולם.

בתאריכים 23-24 ביולי, יתקיים בסאו פאולו פורום החקלאות "GAF", ועידה דו-שנתית, בה ישתתפו בכירים מהסקטור החקלאי הברזילאי לדון בנושאים הבוערים בתחום. 

GAF

הנספחות המסחרית בסאו פאולו בשיתוף עם מארגני GAF, מזמינים אתכם לקחת חלק באירוע ולקיים מפגשי B2B בתמיכת הנספחות המסחרית (באירוע ומחוצה לו).

חברות בתחום החקלאי המעוניינות לקחת חלק באירוע ו/או מחפשות תמיכה בחדירה לשוק הברזילאי – נשמח שתיצרו עמנו קשר.

צור קשר עם:

צחי רייך

שלח הודעה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל