חברות ציוד רפואי שטרם נרשמו לפרויקט Techemerge brazil, הידיעה הזו בשבילכם!

ארגון ה- IFC החליט להאריך את מועד ההרשמה לפרויקט TechEmerge Brazil עד לסוף השבוע הקרוב, תאריך אחרון להרשמה: יום שישי ה- 16/03/2018.

בשנה שעברה ארגון ה- IFC של הבנק העולמי החליט לראשונה לקיים את הפרויקט המתמקד בהנגשת טכנולוגיות חדשניות בתחום הציוד הרפואי למדינות מתפתחות . המדינה שנבחרה לפרויקט הייתה הודו, הפרויקט פונה לבתי חולים וגופים מובילים אחרים במדינה לקחת חלק בהכרות עם חברות מהעולם המציעות טכנולוגיות בתחום הציוד הרפואי. ההרשמה פתוחה לחברות מכל העולם המוזמנות להגיש מועמדות באתר הפרויקט ולהציע את הפתרונות שיכולים להיות רלוונטיים. לאחר מכן, נעשית בחינה של החברות שהגישו מועמדות והנבחרות יפגשו עם הגוף הברזילאי המתאים ויזכו במימון והדרכה לרישום פיילוט במדינה. הפיילוט מביא את הטכנולוגיה לפתחיהם של גופים חשובים ומשפיעים ומעלה את הפוטנציאל לחדירה לשוק ולקיום עסקים בעתיד.

הפרויקט נחשב למוצלח מאוד כאשר התקיים בשנה שעברה בהודו ואנו מצפים לשחזר את ההצלחה השנה כאשר המדינה שנבחרה היא ברזיל.

הפוטנציאל של הציוד רפואי עם טכנולוגיות חדשניות בברזיל הוא גבוה מאוד. ברזיל היא מדינה עם כ- 210 מילון תושבים, מערכת בריאות ציבורית מתקדמת ובמקביל מערכת בריאות פרטית שמשקיעה רבות בפתרונות טכנולוגיים. ניכר כי בשנת 2017 ברזיל הראתה סימנים של התאוששות ויציאה מהמשבר הכלכלי והדבר בא לידי ביטוי גם ביבוא של ציוד רפואי. לישראל יש הרבה מה להציע לשוק הברזילאי בכלל ובתחום הרפואי בפרט, ולמרות שברזיל היא מדינה עם הרבה רגולציה וחסמים שונים אנו רואים שיתופי הפעולה והצלחות של חברות ישראליות בתחום הציוד הרפואי בברזיל.

לפרויקט ה- Techemerge Brazil נבחרו כמה גופים גדולים ומשפיעים שייקחו חלק בפיילוטים. גופים כמו HC- Hospital das Clinicas בעלי בית החולים הגדול ביותר באמריקה הלטינית, Hapvida- חברת הביטוח השנייה הגדולה בברזיל עם 25 בתי חולים ו4 מיליון לקוחות, Dasa Group– חברה פרטית שמבצעת בדיקות רפואיות בעלת 500 קליניקות ומעבדות ברחבי ברזיל. ואלה הן רק שלוש דוגמאות מתוך 23 הגופים הברזילאים שייקחו חלק בפרויקט.

ולכן, האפשרויות שהפרויקט יכול לפתוח בפני כל חברה שתבחר הוא חשוב ויכול להשפיע על כניסתה לשוק.

עוד לא נרשמתם?

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל