בחרו בלוג

הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
הגשת בקשה לתעודת יצואן

משרד בבניין החדש של WeWork בבוגוטה נשמע לך טוב? ספר לנו

פורסם ע"י , נספח כלכלי- בוגוטה, קולומביה , בתאריך 17 בדצמבר 2017

הנספחות המסחרית בודקת בימים אלו אפשרות לשיתוף פעולה מעניין עם WeWork, ענקית שירותי המשרד השיתופיים, אשר יאפשר לחברות ישראליות במחיר מסובסד מאוד להשתמש במשרדי החברה החדשים שנפתחו לא מזמן בבוגוטה.

הרעיון מאחורי שת"פ זה הוא לאפשר לחברות ישראליות "נחיתה רכה" בבוגוטה, באווירה חדשנית ומוכרת לאיש העסקים הישראלי ממשרדי WeWork, חממות טכנולוגיות וחברות אחרות בישראל המספקות שירותי משרד שיתופיים באווירה חדשנית ומעודדת שיתופי פעולה. הנספחות המסחרית תעשה מנוי רחב לשימוש בשטחי ה-COMMON SPACE ומספר משרדים שהחברות הישראליות יוכלו להנות מהם ולהמשיך את עבודתם במהלך נסיעות העבודה שלהם או בחודשים הראשונים לפתיחת המשרד שלהם בקולומביה.

חברת WeWork מציעה בין היתר שכל חברה שתגיע לבוגוטה דרך המנוי של הנספחות המסחרית, תוכל להשתמש לא רק במשרדי החברה בבוגוטה, אך גם במשרדי החברה ברחבי העולם בזמן שלא משתמשים במשרד בבוגוטה. שירות מעניין מאוד לאנשי עסקים ישראלים הנעים ברחבי אמל"ט והעולם.

הנספחות ומשרד הכלכלה כרגע בוחנים היתכנות להתחיל בפיילוט בבוגוטה לשת"פ זה ומחפשים כרגע אותך, איש העסקים הישראלי; אם שירות מסוג זה יעזור לך בנסיעות העבודה שלך לקולומביה או לחודשים הראשונים לצוות שלך שפותח משרד של חברתך בבוגוטה – אנא צור קשר עם הנספחות המסחרית והשמע קולך.

 

ארז זיונץ נספח כלכלי- בוגוטה, קולומביה

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספח כלכלי- בוגוטה, קולומביה, ארז זיונץ