אולי לכם יש את הפתרון הבא של תחום המכרות ואפילו לא ידעתם?

כבר כתבתי בעבר על תחום המכרות בצ’ילה ועל האטרקטיביות שלו לחברות ישראליות שונות, ענף המכרות כל כך נרחב ומגוון שיש בו אספקטים כמעט מכל סקטור מסחרי שקיים. מדובר על פרויקטים שהם בעצם מיני ערים שמוקמות מאפס לרוב באמצע אזורים בלתי מיושבים ולכן כוללים בתוכם תשתיות רבות (צנרת, מערכות ,SCADA ברכות ענק , מכלים וציוד מכני) אך גם אספקטים אזרחיים רבים שמגיעים יחד עם הקמת התשתית למגורי הצוותים במכרה (בתי חולים, חנויות תשתיות חשמל מים וגז וכו’).

המכרות עצמם עוברים בשנים האחרונות שדרוג רציני ממה שאנו מכירים מסרטי אינדיאנה ג’ונס ורוב החברות הופכות את המכרות שלהם לאזורי ייצור מתקדמים המשלבים רובוטיקה סנסורים ומחשוב רב.

 

ההתקדמות הזו יחד עם המודעות הגבוהה לשמירה על הסביבה מושכת את חברות הכרייה להשקעות הולכות וגדלות בתחומים טכנולוגיים שבהם  לא נגעו בעבר כגון טיהור מים וסינון שפכים איסוף נתונים ומידע וניתוח שלהם ועד טכנולוגיות חדשות לזיהוי מרבצים ושימוש בחיישנים. לחברות הישראליות יש מצוינות ידועה בתחומים רבים אלו ואנו בנספחות בסנטיאגו ובעוד אזורים ברחבי העולם מנסים לשלב חברות ישראליות בפרויקטים שונים בסקטור המכרות.

חברות ישראליות רבות מחזיקות פתרונות או מוצרים שיכולים להתאים לאתגרים של הסקטור אך כיוון שאין מודעות רבה אליו בארץ רוב החברות הישראליות לא מכוונת לשם בכלל. במקרים רבים שדרוג או שינוי קל במוצר יכול לאפשר חדירה לשוק חדש וגדול לחברה ישראלית עם פתרון מתקדם. לדוגמא לאחרונה שילבנו חברה המייצרת פתרון למאגרי מים שכיוונה לחברות מים וחברות דומות בחברת כרייה גדולה עם מוצר כמעט זהה למה ששיווקה ברחבי העולם.

לאחר ההצלחה של הביתן הישראלי בתערוכת המכרות בצפון צ’ילה במאי השנה הוחלט לפתוח ביתן לאומי רשמי בתערוכת EXPOMIN2018  שתתקיים בסוף אפריל בסנטיאגו.

מכון היצוא יחד עם מינהל סחר חוץ מאפשרים לחברות ישראליות להשתתף בתערוכה בתעריף מופחת משמעותית ומארגנים פגישות B2B לחבורת הישראליות עם חברות יעד וסוכנים שיגיעו לתערוכה.

אנו כבר בקשר עם מתעניינים רבים ומציעים להזדרז ולהירשם כיוון שמספר המקומות מוגבל. השנה ישתתפו במאמץ תיאום הפגישות נספחויות נוספות מאמל”ט ומרחבי העולם שמהן מגיעות משלחות מתחום הכרייה והמשאבים לתערוכה זו שנחשבת לאחת הגדולות בעולם.

אם תחום המכרות מעניין אתכם אך אתם עדיין לא מרגישים שאתם מבינים אותו מספיק אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולבדוק האם יש התאמה לסקטור המכרות ובינתיים חיברנו בנספחות מספר דו”חות מסכמים על התחום בצ’ילה לטובת התעשייה הישראלית שאצרף כאן.

 אנו מזמינים אתכם להצטרף לאתגר של הכנסת החדשנות והמצויינות הישראלית לתחום המכרות בצ’ילה ובעולם ומקווים לראות אתכם איתנו בביתן הלאומי בתערוכת EXPOMIN2018

 

להרשמה לחצו כאן או צרו עימנו קשר בנספחות

צור קשר עם:

הדר שור

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל