משרד החקלאות של סרי לנקה מזמין חברות בינלאומיות להציג טכנולוגיות חדשניות

AGRICUI-TURE SECTOR MODERNIZATION PROJECT
AGRICULTURE SECTOR MODERNIZATION PROJECT IN SRI LANKA

משרד החקלאות של סרי לנקה מזמין חברות המספקות טכנולוגיות, שירותים ויעוץ בתחום החקלאות להציג בפניו פתרונות וגישות חדשניות לקראת פרויקט של הקמת חוות הדגמה במספר מחוזות במדינה.

הצגת טכנולוגיות נעשית כשלב מקדים במסגרת פרויקט  גדול של הבנק העולמי שמטרתו להעביר את המגזר החקלאי במדינה תהליך של מודרניזציה. הפרויקט הרחב, אשר סכום המימון שלו מסתכם ב-125 מיליון דולר, כולל רכיב של הקמת חוות הדגמה בשבעה מחוזות בסרי לנקה על מנת לחשוף את החקלאים המקומיים למגוון טכנולוגיות ופרקטיקות חדשניות ולסייע להם לשפר את ביצועיהם. בנוסף, הפרויקט מכיל רכיב משמעותי של פיתוח שרשראות אספקה יעילות על כל השירותים הנדרשים עבורן.

רכיב בניית חוות הדגמה כולל שלב מקדים של הצגת הטכנולוגיות חדשניות בתחום החקלאות בפני גורמי מקצוע במשרד החקלאות של סרי לנקה. המטרה הינה לתת למקבלי ההחלטות רקע לקראת פרסום המכרזים לצורך מילוי המקומות בחוות ההדגמה ולשפר סיכויי הגורמים בעלי הפתרונות הרלוונטיים.

פרויקט זה נוצר בין היתר בהמשך לביקור צוות מקצוע מהבנק העולמי בישראל וההתרשמות החיובית שלהם מההישגים של הסקטור החלקאי בארץ. מטרתו של הפרויקט לעודד חקלאים מסרי לנקה לאמץ שיטות עבודות חדשניות ולהעלות את הסקטור במדינה ולהצעיד אותו למאה ה-21.

  • חברות מוזמנות להציג את שירותיהן ופתרונותיהן במהלך פגישה של כ-45 דקות עד שעה שתתקיים במשרד החקלאות בקולומבוס, סרי לנקה.
  • הפגישות יתקיימו בין התאריכים 16 -17 בנובמבר, בין השעות 9:00  עד 17:00.
  • עלויות ההגעה לסרי לנקה והשהייה הינם במימון החברות עצמן, ומשרד החקלאות של סרי לנקה יספק את חדרי ההצגה בלבד.
  • מועד אחרון להגשת הצהרת הכוונות ותיאום מועד ההצגה הינו 4.11.2017.
  • פרטים על תהליך הגשת מועמדות להציג את החברה ניתן למצוא בקישור הבא: http://www.agrimin.gov.lk/web/images/asmp-invitation.pdf

הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בוושינגטון, אשר עובדת בשיתוף פעולה עם יחידת החקלאות של הבנק העולמי, מערך הנספחים המסחריים במדינות ויחידת המוסדות הפיננסיים הבינלאומיים במינהל לסחר חוץ, פועלים לאיתור הזדמנויות עסקיות לחברות ישראליות במוסדות הפיננסיים הבינלאומיים.

למידע נוסף ניתן לפנות ללנה קובלוב: lena.kovalov@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

יפעת אלון-פרל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל