ישראל בין 6 המדינות שהציגו את מרכולתן בתערוכת הבריאות הגדולה בפרו

בתחילת החודש נרשמה לראשונה אי פעם נוכחות ממשלתית ישראלית, בצורת ביתן של הנציגות הכלכלית, באירוע המסחרי הגדול והמשמעותי ביותר בפרו בתחום הבריאות, אשר הקיף שלל נושאים כמו מכשור רפואי, פארמה, אסתטיקה רפואית ועוד.

במסגרת האירוע ערכנו פגישות B2B עם 9 מנהלי בריאות מחוזיים מטעם משרד הבריאות, אשר כל אחד אחראי על הנושא מטעם הממשלה במחוזות של מיליוני תושבים. הנציגים השונים העלו צרכים רבים ושונים הרלבנטיים לכל מחוז – כך למשל הנציגה של מחוז Amazonas התעניינה במיוחד בפתרונות לענייני מלריה וזיקה, ואילו הנציג של מחוז Arequipa, שבירתו היא העיר השניה באוכלוסייתה במדינה, סיפר על 3 בתי חולים אשר נמצאים בהקמה וזקוקים להצטיידות מלאה.

פגישות מאורגנות מראש נוספות נערכו עם מספר מפיצים אשר הביעו עניין ספציפי בייצוג חברות ישראליות, ובביתן שלנו נערכו On the spot מעל 50 מפגשים ושיחות עם אנשי קשר רלבנטיים לפעילותנו בעתיד, ובסף הכול ביקרו והשאירו לנו את פרטיהם מעל 100 איש.

 

 

המיצוב של ישראל בתור מדינה חדשנית בתחומי הבריאות הינו אתגר לא קטן כאן, ואנחנו נמצאים עדיין בשלב יצירת המודעות. בהמשך נחתור להעצמת מודעות זו באמצעות מפגשים עם החברות הישראליות המשתתפות באירוע MEDICA בגרמניה בחודש נובמבר, של מספר (מצומצם) של הגורמים שפגשנו שהביעו כוונה להגיע אליו ואחרים. ובהמשך, איך לא, העצמה נוספת באמצעות הניסיון להביא משלחת משמעותית לישראל לאירוע MED In Israel  ב2018.

הביתן בפעם הזו היה בבחינת ביתן מידע, שנועד להציג ולשווק 12 חברות ישראליות משלל תתי-תחומים אשר עמדנו עימן בקשר והתעניינו להיות מיוצגות באופן זה. ולמרות שזה הספיק בשביל למקם את דגל ישראל במקום מרכזי בין ששת הדגלים שהמארגנים שמו על לוגו התערוכה, ולמרות שהיינו המדינה היחידה מאזור אירופה שם, הדגל ההודי סימל את הגעתן של למעלה מ30 חברות לביתן לאומי הודי, והדגל הסיני סימל 45 חברות סיניות שנכחו שם פיזית. בפעמים הבאות אנו מייחלים לראות גם מספר חברות ישראליות באופן פיזי באירוע, ונרתמים לסייע לחברות מהתחום לעניין זה וכן לקבלת סיוע שוטף בכל ימות השנה.

 

צור קשר עם:

לאו (אריק) מקוך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל