שנה חדשה- הזדמנויות חדשות! נרשמתם כבר למשלחת ללונג איילנד (NY), פילדלפיה וקונקטיקט?

רוצים להיפגש עם החברות הבאות?

IBM, Northrop-Grunman, Zebra, Cisco, Walgreen, CA, Northwell Health and Ventures,  בניו יורק;  Comcast, Johnson&Johnson, QVC, DuPont, Pfizer, Cigna בפילדלפיה; Care Centrix, Jackson Labs, Pratt & Whitney, United Healthcare, GE, Hartford Hospital; בהרטפורד.

הזמנה להרשמה למשלחת של חברות טכנולוגיה למפגשי שת”פ טכנולוגי ועסקי בפילדלפיה, סטוני ברוק (ניו יורק) והרטפורד (קונטיקט) 6-8 נובמבר, 2017

רשות החדשנות, בשיתוף עם הנציגות של משרד הכלכלה והתעשייה בניו יורק, לשכת המסחר פילדלפיה וישראל, המרכז המצוינות לתקשורת  ומערכות מידע של מדינת ניו-יורק (CEWIT)  בסטוני ברוק ניו יורק, המרכז לפיתוח כלכלי של מדינת קונטיקט, וארגון mHealth, שמחים להזמינכם להצטרף למשלחת לחוף המזרחי בארה”ב אשר תקיים מפגשים עם חברות ומשקיעים אמריקאים בניו יורק, פילדלפיה, וקונקטיקט, בתחומי טכ’ רפואיות, בריאות דיגיטלית, ביג דאטה וטכ’ סייבר.

חברות במשלחת תשתתפנה בכנס השנתי של CEWIT –   Center of Excellence for Wirelesses and IT Technologies , המיישם מטעם מדינת ניו יורק את תוכנית השת”פ במו”פ תעשייתי עם רשות החדשנות.  (אתר הכנס הינו: http://www.cewit.org/conference2017/opencall/index.php )

הכנס השנתי של CEWIT  הנערך בלונג איילנד שבמדינת ניו יורק, הוא אחד הכנסים המרכזיים הנערכים בניו יורק בתחומי תקשורת, תוכנה, מערכות בריאות וציוד רפואי ואבטחת הסייבר, המפגיש את התעשייה, האקדמיה, גופי השקעה ומוסדות מדינת ניו-יורק המטפלים בפיתוח כלכלי. בנוסף לכינוס זה, יאורגנו לחברות מפגשים דומים בפילדלפיה והרטפורד יחד עם חברות טכנולוגיה, גופי השקעה וחברות גדולות. השנה הבטיחו השתתפותן כ-50 חברות אמריקאיות שחלקן צוינו מעלה.

מטרת המשלחת היא לקיים מפגשים מתואמים מראש עם חברות, מרכזים רפואיים וגופים עסקיים בשלושת המקומות, ולאתר הזדמנויות לשת”פ טכנולוגי ועסקי עם פרטנרים איכותיים.

מערך הסכמי השת”פ של רשות החדשנות עם  מדינות בארה”ב, מאפשר לחברות הישראליות לקבל תמיכה כספית  במסגרת פרויקט משותפים (שיעמדו בתבחינים של הרשות) עם חברות וגופים מארה”ב .

בתוכנית המשלחת :

  • פגישות מתואמות מראש עם בכירים מחברות אמריקאיות
  • פגישות מתואמות מראש עם משקיעים
  • פגישות עם נציגי מדינת ניו יורק בנוגע לתמריצים לחברות ישראליות המשיקות פעילות בניו יורק במסגרת תוכנית סטארט אפ ניו יורק, ועם נציגי מדינות פנסילבניה וקונטיקט לגבי תכניות שיתוף פעולה במדינותיהם
  • ביקור במרכזי המו”פ התעשייתי בסטוני ברוק ופגישות עם מנהלי המרכזים
  • השתתפות באירוע ה B2B בכנס ה-CEWIT

רישום:

  • זכאיות להירשם למשלחת חברות ישראליות המבצעות מו”פ ומעוניינות בשת”פ טכנולוגי-עסקי עם פרטנרים בארה”ב.
  • על החברות המעוניינות להירשם ליצור קשר במייל עם יונתן כהן, מנהל תוכניות שת”פ צפון אמריקה ברשות החדשנות עד ל-10.2017

למידע והרשמה:

רשות החדשנות

מר יונתן כהן – מנהל תוכניות שת”פ עם צפון אמריקה

Jonathan.Cohen@innovationisrael.org.il

צור קשר עם:

ינון אלרועי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל