להיכנס לאמריקה הלטינית- ועוד שישלמו לך על זה?

צ’ילה היא עוף מוזר באמריקה הלטינית. מדינה מתקדמת מאוד עם כלכלה מפותחת ואף שיש מאגר כישרונות מיומן ומשכיל, עלות העסקת עובדים בסנטיאגו נמוכה ממרבית בירות ההיטק בעולם, בוודאי בהשוואה לארה”ב או אירופה. ממשלת צ’ילה השקיעה בשנים האחרונות מאמץ רציני במשיכת חברות הזנק למדינה על ידי הקמת מספר גופים ותוכניות. על אף שינויים בממשל נושא עידוד היזמות והגיוון הבינלאומי נשאר באג’נדה של כולם. מלבד מס חברות נמוך, חברות הזנק כאן זוכות למענקים , חללי עבודה וויזת עבודה נוחות. סנטיאגו היא אחת הערים המתפתחות בדרום אמריקה במונחי טכנולוגיה ותשתיות מה שמאפשר למעל ל1300 חברות הזנק לפעול במדינה.

אחד הגופים המובילים ביצירת הסביבה החיובית הזו לחברות הזנק הוא START-UP CHILE שבשנים האחרונות הוביל את המהפכה ועזר להביא יותר שחקנים בינ”ל למדינה. אחת התוכניות שאותה מוביל הארגון היא תוכנית SEED שמאפשרת לחברות הזנק שיש להן מוצר (או אבטיפוס) מוכח ואפשרות צמיחה באמריקה הלטינית להתבסס ביבשת ולגדול. תוכנית האקסלרטור אורכת 6 חודשים ומעניקה למשתתפים בה כ30,000 דולר לטיפוח הרעיון והחברה (ללא מניות). היזמים מקבלים ויזת עבודה לשנה וחלל עבודה בחינם וגישה לרשת ענפה של מנטורים משקיעים יזמים ותאגידים המשתפים פעולה עם הארגון.

אז מה היה לנו? מרכז חדשנות שוקק שמהווה קרש קפיצה לכל היבשת, 30,000 דולר חלל עבודה וויזת עבודה, רשת מנטורים מקצועיים וגישה לתעשייה שמרוכזת בעיר. צריך להוסיף? ההגשה לתוכנית פתוחה עד ה5 לספטמבר.

אנו מזמינים חברות מתאימות לעבור על אתר התוכנית ולהגיש מועמדות או ליצור איתנו קשר בנספחות המסחרית בסנטיאגו כדי לבדוק את מועמדותן.

צור קשר עם:

הדר שור

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל