מנהלים חברה במדעי החיים? הרשות לחדשנות חתמה הסכם שת”פ עם מרכז הבריאות NORTHWELL HEALTH

דמיינו מערכת בריאות המשרתת מעל ל 8 מיליון מטופלים. בעלת  21 בתי חולים, 450 קליניקות והמעסיקה כ 61 אלף עובדים. אז זהו,  לא מדובר במערכת הבריאות הישראלית, אלא במרכז הרפואי NORHTWELL. יש הטוענים שהוא המרכז הרפואי הגדול ביותר במזרח ארה”ב בכלל ובמדינת ניו יורק בפרט.

המרכז מפעיל קרן הון סיכון אשר פועלת בשיתוף עם כל הגורמים הקליניים בקבוצה, נעזרת בידע ובמומחיות של גורמי המוסד לאפשר לחברות טכנולוגיה בתחומים בהם הם פועלים (יותר מדיקל וקצת פחות פארמה) להתפתח יחד עימם (כמובן בהתאם לשלב בחיי המיזם וכולל בין השאר בחינה, תיקוף ושימוש בתשתיות בפורמט שווה כסף) ואף להוות פוטנציאל להשקעה. https://www.northwell.edu/about/our-organization/northwell-ventures/about-northwell-ventures .

ולמה זה מעניין אתכם? בין השאר כי הם מחפשים שיתופי פעולה עם מיזמים טכנולוגיים חדשניים בתחומי הבריאות ובשל כך שלפני מספר שבועות, קידמה הנציגות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בניו יורק מולם ומול הרשות לחדשנות הסכם שת”פ שיצור ערך מוסף לחברות הישראליות שימצאו על ידם כמתאימות. הרשות לחדשנות תוכל לסייע גם בהשקעה הכספית של החברות הישראליות שיבחרו לביצוע פיילוטים, ולידציות ויעמדו בקריטריונים של הרשות. במסגרת ההסכם, יוכלו סטארט-אפים ישראלים לחבור ל- Northwell ושלוחותיה בארה”ב והוא ימנף את יכולתנו לסייע לחברות ישראליות בתחום.

טקס חתימת מו"פ עם חברת נורטוול

 

 

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3714160,00.html

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6295690651321266176/

 תודות למנכ”ל הרשות, אהרון אהרון, על השותפות, לישראל שמאי, מנהל דסק אמריקות ברשות ולעו”ד צפריר נוימן, היועץ המשפטי של הרשות על התמיכה.

צור קשר עם:

ינון אלרועי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל