משלחת סייבר ביוסטון, טקסס -הזדמנות לחברות סייבר בתחום האנרגיה והתשתיות הקריטיות

 

הנספחות הכלכלית ביוסטון טקסס, בשיתוף עם מכון הייצוא קוראת לחברות ישראליות בתחום הסייבר עבור ענף האנרגיה והתשתיות הקריטיות להצטרף למשלחת סייבר שתתקיים בטקסס במהלך חודש נובמבר.

המשלחת תתמקד בחברות מתחום ה- O&G  והתשתיות הקריטיות הנאלצות להתמודד עם איומי סייבר ההולכים ומתגברים והנהפכים למשמעותיים יותר בסדר היום של הגנה על ארגונים ותשתיות. המושג "סייבר" , שעד כה היה מזוהה בעיקר עם מתקפות על שרתי מחשבים ארגוניים המכילים מידע רגיש, התרחב באחרונה גם לתחום השליטה והבקרה על התשתיות. לתוך עולם זה נכנס גם האינטרנט של הדברים (IOT) שמהווה כיום את אחד התחומים "החמים"  בעולם הטכנולוגיה.

 

אחת הסכנות הגדולות במתקפות סייבר במערכות שלטה ובקרה תעשייתיות  (Industrial Control Systems-ICS) היא הסיכון להשבתה תפעולית, נזק מכני למערכות ומתקנים וסכנה לפגיעה ישירה בנפש.

על מנת להמשיך את רצף הפעילות באזור טקסס ולקדם את פעילות החברות הישראליות בזירה העסקית באזור טקסס , מכון הייצוא צפוי להוציא במהלך חודש יולי "קול קורא" לחברות ישראליות המעוניינות להשתתף במשלחת, על מנת להציג את פתרונות הסייבר המתקדמים שברשותן לארגונים מובילים בתעשייה בטקסס.

 

חברות ישראליות המעוניינות להשתלב במשלחת הסייבר ולפתח ולקדם את פעילותן בטקסס בתחום האנרגיה והתשתיות מוזמנות ליצור קשר עם הנציגות הכלכלית ביוסטון באמצעות אימייל:    Shiri.fisher@israeltrade.gov.il  או בטלפון Tel: (+1.713) 599-0290  

 

 

צור קשר עם:

שי לובשיס

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל