הבמה הטובה ביותר לחברות סייבר ופינטק ישראליות בברזיל

בשבוע שעבר התקיימה בסאו פאולו אחת מתערוכות הטכנולוגיה הבולטות בברזיל. לא מדובר בתערוכה גדולה במיוחד או בכזו המושכת אליה קהל בינלאומי רב. אולם CIAB, תערוכת הטכנולוגיה מהמובילות בברזיל הינה הבמה בטובה ביותר להצגת כל טכנולוגיה באשר היא המכוונת לעולם הפיננסי. בתערוכה, שמאורגת ע”י איגוד הבנקים הברזילאי, משתתפים כל בכירי התעשייה כולל C-level של הבנקים, חברות הביטוח, חברות הקשורות בשוק ההון ולמעשה כל מי שקשור לטכנולוגית לעולם הפיננסי בברזיל.

 

 

אחרי משלחת החברות המוצלחת שארגנו לתערוכה בשנה שעברה, התקדמה הפעילות שלנו עוד צעד והפעם הקמנו לראשונה ביתן ישראלי בכדי לייצג בכבוד את התעשייה הישראלית. לביתן השנה, שהוקם בשיתוף מכון היצוא ואליו הוזמנו חברות סייבר ופינטק ישראליות, הגיעו מהארץ כ-14 חברות. במהלך ימי הכנס ארגנו הנספחויות המסחריות בסאו פאולו וריו למעלה מ-250 פגישות בין החברות לבין שותפים ולקוחות פוטנציאליים מברזיל. ההיענות מהצד הברזילאי הייתה גבוהה בהרבה מזו שהתרגלנו אליה בשנים האחרונות, אשר מראה הן את הפוטנציאל הקיים בשוק הברזילאי לטכנולוגיות אלו וכן את חוזקו של המותג “ישראל” בעולמות התוכן הללו בברזיל.

 

 

רוב החברות שהשתתפו הביעו רצון להשתתף בפעילות דומה בעתיד מה שמהווה מבחינתנו את האינדיקציה הטובה ביותר להצלחת האירוע. יתרה מכך, ובאופן מאוד לא “ברזילאי”, נסגרו במהלך האירוע שלושה POC של חברות ישראליות אצל לקוחות ברזילאים. לנו לא זכורה מהירות החלטה כזו בצד הברזילאי….

נרצה לציין את כל החברות שהשתתפו ולא רק שנשמח לראות אותן משתתפות גם בשנה הבאה, אלא נשמח עוד יותר לראות חברות נוספות מצטרפות אליהן. תודה ל- Dyadic, Guardicore, Unbotify, Semperis, Verint, Paykey, ConfirmU, Credigence, Work Capital, Checkmarx, Biocatch, Activepath, I Know First, CyberArk

תוצר חשוב נוסף מהאירוע שאינו קשור במישרין לחברות שהשתתפו הוא פיתוח הקשרים העסקיים והגדלת מסד הנתונים שלנו בתחום אשר צמח וגדל משמעותית. קשרים אלו הם למען התעשייה בישראל והחברות הישראליות שמעוניינות לפעול בברזיל ונשמח לסייע לחברות מהתחום לנצל את פירות אלו מהתערוכה.

 

צור קשר עם:

בועז אלבראנס

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל