משלחת מסחרית בהובלת ראש עיריית יוסטון בביקור בישראל!

ראש עיריית יוסטון, סילבסטר טרנר, יגיע לביקור בישראל בין התאריכים 10-15/6/17 בליווי משלחת בכירים מהמגזר העסקי ביוסטון טקסס.

למשלחת ראש העיר יצטרפו אנשי מפתח בינהם:

בכירים בעיריית יוסטון אשר ישתתפו בפגישות עם אנשי מפתח במשק הישראלי במטרה לחזק את הקשרים המוניציפליים והעסקיים עם ישראל, אנשי משטרה ורשויות החוק, בכירי שדה התעופה הבינלאומי ביוסטון ובכירים מחברות אנרגיה ו-    Oil & Gas נציגי- TEXAS MEDICAL CENTER – יגיעו אל MedXeleratorMindUP –  שתי חממות טכנולוגיות רפואיות חדשניות על מנת לבחון סטארטאפים מבטיחים בתחום הרפואי. כמוכן, יתלוו למשלחת אנשי לשכת התיירות בעיריית יוסטון, מנהלי אוניברסיטאות ומכללות, חברות השקעה וחברות נדל”ן.

הפגישות, אשר אורגנו ותואמו בחלקן על ידי הנספחות הכלכלית ביוסטון כוללות פגישה עם שר האנרגיה, ד״ר יובל שטייניץ ועמותת סטארט אפ ניישן סנטרל (Start-Up Nation Central) שמטרתה קידום תעשיית ההייטק הישראלית ומשיכת משקיעים בינלאומיים. כמו כן, תגיע המשלחת לפגישה עם נציגי מכון הייצוא על מנת לדון בדרכים לקידום הפעילות העסקית בין יוסטון לישראל

בנוסף, יפגש מר טרנר עם  מנכ״ל רשות החדשנות, אהרון אהרון (לשעבר מנכ”ל APPLE ישראל) על מנת לדון בקידום הסכמי מו”פ, שתפ”ים מסחריים וחיבור בין עולמות האקדמיה לעולם העסקי, בדגש על קידום טכנולוגיות בתחום האנרגיה, “ערים חכמות” ומדעי החיים.

בנוסף ייפגש ראש העיר יוסטון עם ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ אשר יתלווה אל המשלחת בסיור מיוחד בפארק הסייבר והטכנולוגיה בבאר שבע ויפגש עם מנכ”ל הפארק , רועי צוובנר. פארק הטכנולוגיה מהווה מרכז למחקר ופיתוח בתחום הסייבר מהמובילים בישראל ומשלב חברות טכנולוגיה מהמתקדמות בעולם , סטרטאפים חדשים לצד קמפוס התקשוב של צה”ל.

עוד בתוכנית, ראש העיר צפוי להיפגש עם ראש עיריית תל אביב, רון חולדאי וראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, שיתלווה לסיור ב-BIO JERUSALEM CENTER   מטעם הרשות לפיתוח ירושלים לפיתוח תחום הביו-מד.

במהלך הביקור תגיע המשלחת גם לביקור בכותל המערבי, תיפגש עם עיתונאים בכירים ועמותות שונות בתחום שילוב בעלי מוגבלויות במגזר העסקי.

 

 

l

צור קשר עם:

שי לובשיס

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל