כנס פינטק עולמי בתל אביב 6.6

המונח פינטק( טכנולוגיה-פיננסית), מייצג פעילות של חדשנות טכנולוגית בעולם הפיננסים. תעשיית הפינטק החלה לפרוח לפני כעשור וב4-5 שנים האחרונות, התחילה לשגשג, סטרט אפים משנים את עולם הבנקאות המיושן. קרנות השקעה משקיעות בתחום הפינטק יותר מבכל זמן מבעבר.

אין ספק שחברות הפינטק יצרו מהפכה בכל הנוגע לדרך שבה אנשים כיום לווים ומלווים כסף, משלמים עבור מוצרים, רוכשים מטבע חוץ ומעבירים מזומנים. בשנת 2014 סך ההשקעות בחברות פינטק עמד על היקף של 12.2 מיליארד דולר., בשנת 2015 ההשקעות עמדו על 19 מיליארד דולר. בנוסף לבנקים ולחברות האשראי המשקיעים בפיתוח טכנולוגיות פיננסיות שונות, חברות מכל הסוגים נשענות על אפליקציות פיננסיות. ניתן לראות חברות משלל תעשיות, המחפשות שיטות טובות יותר ויעילות יותר לגבות הכנסות ולבצע תשלומים.

עמק הסיליקון ותל אביב, מהווים שני מרכזים גדולים בתעשיית הפינטק העולמי יחד עם ניו יורק ולונדון. באזור של החוף המערבי, וסיליקון וואלי בפרט, קמו מרבית חברות הפינטק ששינו את הדרך שבה לקוח הקצה וגם הבנקים הענקיים חושבים על פעולות כלכליות. היום יש דרכים פשוטות לשלם בכרטיס אשראי בכל מקום, גם אין לך מסוף (סקוור), היום אתה יכול להזמין כל דבר מכל מקום (פאיפאל), היום – לא צריך בכלל ארנק כי משלמים עם הטלפון הנייד (אפל פיי). קיימות עוד עשרות דוגמאות לחברות שצמחו בסיליקון וואלי ושינו מקצה לקצה את הדרך שבה אנשים סוחרים במניות, משקיעים את ההון שלהם ואפילו לוקחים הלוואות.

כחלק מהמאמץ של המשלחת הכלכלית בחוף המערבי ומינהל סחר חוץ לקידום תעשיית הפינטק הישראלית נגיע לכנס יחודי בנושא יחד עם נציגים אחרים בעולם בליווי בכירים בעתשיית הפינטק לישראל.
איתנו יגיע שותף מקרן פנטרה אשר משקיעה בעיקר בחברות בלוקצ’יין.

נשמח לראותכם בכנס

צור קשר עם:

גילי עובדיה

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל