הבנק העולמי מחפש יועצי סייבר לפרויקט בזמביה

הבנק העולמי פרסם היום מכרז לשירותי ייעוץ בתחום בניית רשות לאומית של הגנת סייבר בזמביה. המכרז הינו חלק מתוכנית רחבה של כלכלה דיגיטלית בזמביה (Digital Zambia) ומהמאמצים של הבנק לחזק תוך כדי כך את יכולות הגנת הסייבר של המדינה. במסגרת המכרז יתבקש היועץ  לספק סקירה של מצב הגנת הסייבר במגוון מוסדות בזמביה, למקד את המלצותיו במסגרת תוכנית כללית לבניית רשות הגנת סייבר לאומית במדינה ולספק תוכנית מעשית הכוללת חלוקה של תחומי אחריות ולוחות זמנים לבניית רשות מסוג זה.

לפרטים נוספים והגשת מועמדות למכרז יש להכנס לאתר מכרזי הייעוץ של הבנק (E-consultant2).

חשוב לשים לב כי המכרז הוא עבור יועצים עצמאיים ולא חברות ייעוץ, לכן כל מי שרשום באתר זה כחברה לא יוכל לראות את המכרז ויהיה עליו להתנתק מיוזר החברה שלו. לשאלות ניתן לפנות לנספחות משרד הכלכלה בוושינגטון (יונתן בוכדרוקר yonatanb@israeltrade.gov.il ).

 

מינהל סחר חוץ של משרד הכלכלה פועל אל מול המוסדות הפיננסיים הבינלאומיים, לרבות הבנק העולמי, באמצעות הנספחות המסחרית בוושינגטון והנספחויות הפרוסות בעולם המתפתח. כחלק מהחלטת ממשלה בנושא אפריקה, התקשר משרד הכלכלה עם היחידות השונות של הבנק העולמי במספר הסכמים, לרבות בהסכם סביב תחום הסייבר.

 

במהלך השנתיים האחרונות אירח בישראל מינהל סחר חוץ של משרד הכלכלה מספר משלחות בתחום ה-ICT והגנת סייבר של מקבלי החלטות ממדינות מתפתחות, ביניהן זמביה.  משרד הכלכלה פועל להעמיק את שיתוף הפעולה עם הבנק העולמי, ובמקביל לקדם את היחסים הכלכליים בין ישראל ובין מדינות מתפתחות, ביניהן מדינות אפריקה בהמשך להחלטת הממשלה.

 

הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בוושינגטון, יחד עם מערך הנספחים המסחריים ויחידת המוסדות הפיננסיים הבינלאומיים ואפריקה, פועלת לאיתור הזדמנויות עסקיות לחברות ישראליות במוסדות הפיננסיים הבינלאומיים.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה או בקשת סיוע!  yonatanb@israeltrade.gov.il

 

צור קשר עם:

ענת כץ

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל