חברות סייבר ופינטק – ברזיל מחכה לכם

הביתן הישראלי בתערוכת CIAB 2017 יוצא לדרך.

תערוכת CIAB הינה תערוכת הטכנולוגיה לעולם הפיננסי מהמובילות בעולם. תוסיפו לזה את הצורך האדיר לפתרונות סייבר בברזיל (כפי שכתבתי בעבר), את כוחן העולה של חברות הפינטק בברזיל (כפי שניתן לקרוא כאן) והצמא של כל השוק הפיננסי בברזיל לכלים טכנולוגיים חדשים (להלן בלוג הפינטק המוביל בברזיל ובאנגלית!), תקבלו פטנציאל אדיר עבור החברות הישראליות בברזיל.

CIAB

בהמשך להצלחת המשלחת משנה שעברה אשר כללה 8 חברות ישראליות, החלטנו השנה להעצים את השתתפות הישראליות ולראשונה יוקם בתערוכה ביתן פגישות ישראלי אשר יאפשר לנו לקבוע לכלל החברות פגישות איכותיות עם שחקנים רלוונטיים בברזיל – בנקים, חברות ביטוח, חברות אינטגרציה מובילות וכיו”ב. כדי להגדיל את הערך עבור החברות מישראל, אנו נקיים סמינר פגישות ביום שלפני התערוכה כדי לחשוף את הטכנולוגיות הישראליות לקהלים שאינם קשורים במיישרין לתחום הפיננסי אך שהפתרונות רלוונטיים לעסקים שלהן. בשנה שעברה למשל, פגשו החברות נציגים משני הבנקים הגדולים בברזיל (Itau ו- Bradesco), את חברות הביטוח הגדולה ביותר (Porto Seguro), חברות אינטגרציה (כדוגמת Accenture) ועוד חברות רבות נוספות.

הכנס, אשר מאורגן ע”י ארגון הבנקים הברזילאי FEBRABAN (חברים בו 119 בנקים), יכלול 180 מציגים וצפוי לקבל למעלה מ-18,000 מבקרים.

הנספחויות המסחריות בברזיל (כלומר אנחנו), יחד עם מכון היצוא, נסייע לחברות המשתתפות בקביעת פגישות עם לקוחות ושותפים פוטנציאליים ולאור סיפורי ההצלחה העסקיים מהמשלחת של השנה שעברה, אנו בטוחים שנצליח לעזור לחברות הישראליות לממש את הפוטנציאל העסקי האדיר שיש להן בברזיל.

נשמח לספק פרטים נוספים למתעניינים.

צור קשר עם:

בועז אלבראנס

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל