קאטרפילר עוברת לשיקגו

השבוע הכריזה חברת קאטרפילר (NYSE: CAT), יצרנית מנועים וציוד מכני הנדסי, על מעבר של הנהלת החברה לעיר שיקגו עוד במהלך 2017. הסיבות העיקריות למעבר- מיקום אסטרטגי ונגיש יותר. כיום החברה ממוקמת בעיר Peoria שבאילינוי, מרחק של כשעתיים וחצי נסיעה, דרום-מערבית משיקגו. המעבר יתמקד בדרגי ההנהלה הבכירה וכ-300 עובדים נוספים, כאשר דרגי הייצור והמפעלים יישארו במקומם. בדרך זו נהנית החברה מהיתרונות של פעילות עסקית מהבירה הכלכלית באזור, תוך שמירה על מקומות העבודה באזורים המרוחקים, בהם החברה גם נהנית מעלויות יצור כוללות זולות יותר.

 

IDF Caterpillar D9; By Zachi Evenor

הסלוגן של החברה: Caterpillar Inc., an earth moving equipment manufacturer מתאים להם בהחלט, לאור הכלים שהם מייצרים שמשמשים בתעשיית המכרות, בחקלאות, בבניין וכן, גם במגפי העבודה שלהם. אחד הכלים המוכרים בארץ המיוצר ע”י קאטרפילר נמצא בשימוש צה”ל- זהו דחפור ה-D9 (בתמונה). לא הדחפור הכי גדול של החברה. דחפור ה-D11 שלהם שוקל כ-34 טון יותר מאשר ה-D9, לפני התוספות הצבאיות.

 caterpillar-earth-moving-machines | Photographer: Colin Ryan
Truck Trend, by Colin Ryan

המעבר של קאטרפילר מצטרף למעברים של חברות גדולות נוספות מהאזור לשיקגו, כמו מוטורולה, קראפט-היינץ ומק’דונלדס (ראו פוסט קודם- כאן). כשני שליש מהכנסות קאטרפילר בשנים האחרונות מגיעות מחוץ לארה”ב, והמעבר לעיר נגישה וגלובלית יסייע להם לשמר את ערוצי ההכנסה הקיימים ולפתח חדשים. סיבה נוספת שמזכירים בקאטרפילר היא הגישה לטאלנטים שמעדיפים לגור בשיקגו לעומת Peoria. מוטורולה שגם עברו לאחרונה לעיר ציינו שעל כל משרה שהם מפרסמים בעיר הם מקבלים פי 4-5 פניות בהשוואה למוקד הפעילות הקודם שלהם, בפרברי שיקגו.

המעבר יסייע גם לנו, הנספחות הכלכלית בשיקגו, בטיפוח הקשרים עם חברת קאטרפילר, בחשיפת התעשייה הישראלית ובהצגת חברות ישראליות- כספקיות פוטנציאליות ולא רק כלקוחות- לענקית הציוד המכני-הנדסי.

מוזמנים להיות איתנו בקשר, כאן או במייל chicago@israeltrade.gov.il

 

צור קשר עם:

גיא כהן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל