פאשן טק ישראלי מגיע לארה”ב

אחרי הגעתן של חברות ומשלחות סייבר, חינוך דיגיטלי, ספורט, מסחר מקוון, מציאות מדומה ותצוגת אופנה של מעצבי שמלות כלה שהתקיימה לפני מספר שבועות בניו יורק–

בתחילת החודש הגיעה נבחרת של חברות פאשן טק ישראליות לפגישות בשוק האמריקאי בסיועם של הנספחים הכלכליים של משרד הכלכלה והתעשייה בניו יורק ובסן פרנסיסקו. מדובר בעשרה סטרטאפים ישראלים הפועלים בתחום הפאשן- טק ומציעים פתרונות ייעול שיפור וחידוש לעולם האופנה הפיזי והאינטרנטי. החברות יתחילו את מסען בניו יורק וימשיכו לסן פרנסיסקו ופורטלנד. הן יפגשו משקיעים בתחום וכמו כן שותפים עתידיים. בין החברות הישראליות: Askourt ,Awear , CheckOut , FitFully , Hexa , Nettelo , Out Of X ,Sizer ,WiShi , Zeekit

fashionblog

לפרטים נוספים על החברות לחצו כאן

ינון אלרועי, הציר הכלכלי בניו יורק מציין שלאלו העוסקים בתחום, ברור שגם בתחום האופנה המהפכה הדיגיטלית משנה סדרי עולם ומייצרת הזדמנויות חדשות וגם כמו גם איומים למודלים העסקיים הקיימים.

חברות הפאשן- טק מקדמות חדשנות באמצעות שילוב בין אופנה וטכנולוגיה.
מפיתוח אפליקציות אופנה לטכנולוגיה לבישה, שימוש ברשתות החברתיות על מנת להוסיף לקוחות המעורבים חברתית ומתוגמלים על נאמנות, מעורבות ושימוש בלבוש או בפריטי אופנה,  דרך ייעול ואוטומציה של אתרי אופנה וטכנולוגיות המתאימות בגדים ונעליים ללא הצורך במדידה פיזית, פיתוח מודלים של 3D ותוכנה המשנה את תצוגת החנות על פי מדד הפופולאריות של הפריטים, הקמת פלטפורמה ברשת לקהילת אופנה חברתית.

מדובר בשינוי מוחלט של חווית הקניה בחנויות הרגילות תוך מודעות והתאמה לשינוי המתרחש בהרגלי הקנייה, נוחות הצרכן ובשילוב מגמות האופנה העולמית.

סטארטאפים בתחום הפאשן- טק מחדשים את הצורה המסורתית שבה צרכנים וחברות אופנה מתקשרים והשוק האמריקאי מעוניין ומתעניין.

גילי עובדיה, הקונסול הכלכלי בחוף המערבי : בעולם האופנה הקמעונאי של ימינו מותגים נדרשים להבין איך לתקשר ישירות עם הלקוחות שלהם ולבנות את האסטרטגיה העסקית סביב מערכות היחסים אלו. ככל שהלקוח יהיה מעורב יותר בבחירת המוצרים שהוא רוכש, כך תגדל הנאמנות שלו למותג. באמצעות פאשן –טק הלקוחות כיום יכולים לבחור עיצובים של בגדים, צבעים ולהצביע בעד או נגד עבור דגמים שאינם אוהבים.

כיום מותגים סוף סוף מדברים ישירות לצרכנים, תוך ניצול פלטפורמות חדשות ומלהיבות וכעת משתמשים במידע שהצרכנים משתפים באינטרנט. בין אם זו חברה אמריקאית שהמציאה שיטה חדשה לרכישת משקפי ראיה און-ליין, או חברה ישראלית שפיתחה אלגוריתם שבאמצעות שתי תמונות שהלקוח מצלם בסמארטפון שלו – הוא מקבל את הדמות שלו בתלת מימד ויכול לבחון בכל אתר אינטרנטי איך יראה עליו פריט לבוש מסויים.
במסגרת המאמצים של המשלחות הכלכליות להפיק את המירב עבור המשלחת נקבעו לחברות מפגשים עם חברות הקמעונאיות הגדולות שקיימות בארצות הברית, כמו Google shopping, guess, ikea, century 21, lucky brand Kohl’s, NBA, Macy’s, משקיעים פוטנציאליים, שותפים טכנולוגיים ואחרים.

צור קשר עם:

ינון אלרועי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל