ישראל מדינה אורחת ב- Hero’s Fest, כנס החדשנות השנתי של קולומביה

רשות החדשנות הקולומביאנית, INNPULSA, מארגנת בכל שנה אירוע חדשנות גדול לכ-7000 היזמים המבטיחים במדינה. השנה ישראל הוזמנה להיות המדינה האורחת של הכנס, והנספחות המסחרית בשיתוף שגרירות ישראל נרתמו להבאת דוברים ישראלים בכירים בתחום החדשנות. הכנס הסתיים בסוף השבוע החולף והדוברים הישראלים הצליחו למשוך תשומת לב מרשימה ולחשוף את הקהל למרכיביה השונים של החדשנות הישראלית.

רשימת הדוברים הישראלים שהגיעה במיוחד מישראל הייתה מכובדת ביותר; דב מורן, ממציא הדיסק און קי ומנכ”ל קרן וחממת GROVE והנואם המרכזי של הכנס (ראו תמונה) הציג לבאי הכנס את התפתחות החדשנות בישראל, מקומה כיום, לאן היא צועדת וכיצד קולומביה יכולה ללמוד מניסיונה של ישראל. איילון פנחס, שותף מנהל של קרן VIOLA PARTNERS, חשף את המשתתפים להתפתחויות המדהימות בישראל בתחום ה-VR/AR שהקרן שלו מובילה ואלי נאוסנר מקרן OURCROWD חשף את המשתתפים לאפשרויות המרתקות שהקרן שלו מאפשרת להמונים להיות חלק מהחדשנות הישראלית. אבי ורשבסקי, מנכ”ל חממת MINDCET הביא את בשורת ה-E-EDUCATION  לבאי הכנס ובועז זיונץ, ממייסדי חברת הסטארט אפ COVERCY, שיתף את הנוכחים באתגרים שחברת סטארט אפ נתקלת בהם וכיצד מתמודדים אתם.

דוברי הכנס הישראלים משכו את תשומת הלב של התקשורת המקומית, דבר אשר תרם רבות להגדלת החשיפה של ישראל כמעצמת חדשנות לא רק בפני באי הכנס אלא אל מול החברה הקולומביאנית בכלל.

הנספחות המסחרית ניצלה את הגעת דוברים אלו לקולומביה וארגנה להם פגישות עסקיות על מנת ליצור להם ערך מוסף בהגעתם לקולומביה וחשיפתם להזדמנויות העסקיות שהשוק המקומי יכול להציע להם. התגובות הראשוניות לאירוע ואירועי הצד שארגנה הנספחות היו חיוביות מאוד ונראה כי תהיינה פעילויות המשך בעתיד הקרוב.

צור קשר עם:

ארז זיונץ

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל