קול קורא שני לתמיכה בפרויקטים משותפים ישראל- ארה”ב בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות למגיבים ראשונים

קרן בירד, הקרן הדו-לאומית למחקר ופיתוח, מפיצה זו השנה השניה קול קורא לחברות ומוסדות מחקר להציע פרוייקטים משותפים לפיתוח טכנולוגיות מתקדמות ל”מגיבים ראשוניים” (הכוללים כוחות הצלה כגון מכבי אש, משטרה ומגן דוד אדום).

זו השנה השניה לתוכנית היעודית של הקרן אשר הוקמה במימון ובמסגרת ההסכם בין המשרד לביטחון פנים הישראלי לבין המשרד לביטחון המולדת הפועלת לעידוד ותמיכה כספית במיזמים משותפים בין  חברות ישראליות ואמריקאיות לפיתוח טכנולוגיות למגיבים ראשוניים.

הפרויקטים הזכאים להשתתף בתכנית הם שיתופי פעולה בין חברה אמריקאית לחברה ישראלית, או שיתוף פעולה בין חברה באחת המדינות לאוניברסיטה או גוף מחקר אקדמי במדינה השנייה. כמו כן, הפרויקט צריך להציג חדשנות טכנולוגית ופוטנציאל מיסחור בתחומים הבאים: פיקוד, שליטה ובקרה, תקשורת, ניתוח מידע עבור מגיבים ראשונים, איתור חומרים מסוכנים, בגדי הגנה, חיישנים, סימולציות ואימון, התמצאות במרחב וטכנולוגיות לבישות.  פירוט מלא של הצרכים המשותפים הנדרשים מהפרויקט נמצא באתר האינטרנט של קרן בירד.  קרן בירד מממנת עד 50% מעלות הפרויקט, במגבלה של מיליון דולר לכל פרויקט משותף (“מענק מותנה”), אשר יוחזר רק אם יש הצלחה מסחרית.

ניתן להגיש הצעות למימון פרויקטים עד ה- 15 בפברואר.  2017

מידע נוסף על התוכנית ניתן לקבל בקול קורא למגיבים ראשוניים, או לפנות לגב’ עינת ספיבק בטלפון:    einat@birdf.com;  03-698-8301

צור קשר עם:

עופר פורר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל