למרות המשבר – 13 חברות ישראליות השתתפו בתערוכת ריו נפט וגז

זה לא סוד שברזיל חווה את המשבר הכלכלי הקשה בתולדותיה. זה גם לא סוד שענף הנפט והגז נמצא באחד מנקודות השפל שלו בעקבות ההתרסקות של מחירי הנפט בשנים האחרונות. למרות שני התנאים הנ”ל החליטו 13 חברות ישראליות להשתלב בפעילות של הנספחות המסחרית בריו דה ז’ניירו ולהציג בביתן הישראלי בתערוכה הגדולה בתחומה באמריקה הלטינית והשנייה בגודלה בעולם – RIO OIL & GAS.

Israetrade ROG1

הפעילות שיזמה הנספחות, ונתמכה על ידי מכון היצוא, הציבה את ישראל במרכז הבמה בפעם הראשונה בתולדות התערוכה. ישראל אינה שם מוכר בעולם הנפט והגז אך מסתבר שיש לנו מה להציע. למעלה מ-150 חברות ישראליות מציעות מוצרים ושרותים לתעשייה זו במגוון של תחומים: מגופים חכמים, פתרונות הגנה על תשתיות קריטיות ברמה הפיסית והמקוונת, פתרונות סביבתיים טיפול במים ומניעה וטיפול של נזילות נפט וגז, אמצעי תקשורת, אוטומציה וכו’.

צוות הנספחות המסחרית בריו דה ז’ניירו תאם מאות פגישות עבור החברות הישראליות ואירח בכירים בתעשיה המקומית בביתן הישראלי. כמו-כן ביקרו נציגי החברות במרכז המו”פ המפורסם של חברת פטרוברס – CENPES.

CENPES

החברות שהשתתפו – ARI, Bermad, Dorot, Raphael Valves  Ham-Let, CGW,  BPC,  AMIAD, HARBO,  Solcon,  BQR, Teldor, Checkpoint.

נראה שגם הכלכלה הברזילאית וגם תעשיית הנפט מראים סימני התאוששות לאחרונה, ושהחברות הישראליות שהשתתפו בתערוכה ינצלו את ההשקעה לטובת קידום העסקים. בהצלחה!

צור קשר עם:

דניאל קולבר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל