משלחת חברות סייבר ישראליות לאטלנטה ולמיאמי

לפני כחודשיים הועברה האחריות על המדינות ג’ורג’יה ופלורידה לנציגות הכלכלית בניו יורק. הפרויקט הראשון שלנו,  כלל יצירת מפגשים עסקיים למשלחת של 12 חברות סייבר ישראליות שהגיעו ל ROAD SHOW באטלנטה ובמיאמי בשבוע האחרון של חודש ספטמבר.

ביום הראשון התקיימו מפגשים עסקיים בין החברות לCISOs מהחברות המובילות באטלנטה. בין היתר מהחברות קוקה קולה, IBM, FIRST DATA, ג’אורג’יה פאסיפיק, , טרנר מדיה, NCR ,Global Payments ואחרות.

למחרת התקיים הסמינר מקצועי CYBERCON, בהשתתפותם של מנהלי אבטחת מידע במגוון חברות מקומיות ושתי נציגות בכירות מהממשל הפדרלי. ד”ר פיליס שנק (Phyllis Schneck), תת השר לסייברסקיוריטי ותקשורת ב National Protection and Programs Directorate (NPPD) והמשמשת גם כמומחית הסייבר הבכירה ביותר במשרד לבטחון המדינה (DHS), הצפויה להוביל משלחת לישראל ל HLS CYBER במחצית חודש נובמבר הקרוב, וסורייה קוראה, (Soraya Correa) המשמשת כמנהלת הרכש הראשית של המשרד לבטחון המדינה והמרכזת את רכש הסייבר של הממשל. במסגרת השיח, הוצגו כוונות הממשל לעודד את הרכש בקרב חברות קטנות ובינוניות.

הכנס באטלנטה נערך בחסות חברת עורכי-הדין הגלובלית בייקר דונלסון בשת”פ עם המשלחת הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בניו יורק, הקונסוליה הכללית באטלנטה, מכון היצוא, המכון הטכנולוגי של ג’ורג’יה, לשכת המסחר דרום מזרח ארה”ב – ישראל (קונקס), מרכז היזמות של אוניברסיטת ת”א, והאיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות.

ביום הפעילות השלישי, חברות ישראליות קיימו מפגשים עסקיים עם עם לקוחות ושותפים פוטנציאליים ולאחר מכן, קיימו סיור במשרדי חברת וריזון (VERIZON). מאוחר יותר התקיים מפגש עם הארגון הבינלאומי של הבנקים בפלורידה שם נפגשו עם נציגי הנהלות הבנקים ובהמשכו נפגשו החברות עם הסוכנות לפיתוח הכלכלי של האיזור. היום נחתם בקבלת פנים של ידידי הטכניון במיאמי.

ביום הפעילות האחרון, החברות הציגו פרזנטציות בפני פעילים בתחום וקיימו פגישות , במסגרת אירוע MIAMI CYBER , שהתקיים בקמפוס MIAMI DADE COLLEGE בשיתוף עם StarTAU.

צור קשר עם:

ינון אלרועי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל