חנוכת בית צ’יליאנית

בשעה טובה ולאחר חודשיים של שיפוצים והיערכות נחנכו השבוע משרדי הנספחות המסחרית החדשה של ישראל בסנטיאגו צ’ילה. המשרדים נפתחים כחלק מהחלטה ממשלתית רוחבית להגברת הפעילות המסחרית באמריקה הלטינית והצבה של נספחי סחר במדינות שונות באמל”ט. המשרד בצ’ילה מתוכנן לקדם את היצוא הישראלי למדינה, לעזור במשיכת השקעות צ’יליאניות לישראל וישתדל להסיר חסמי סחר הקיימים במדינה. התחומים העיקריים בהם יתמקד המשרד עם פתיחתו הם:
תחומי המים והחקלאות שנמצאים במרכז תשומת הלב המקומית בשנים האחרונות
תחום הציוד הרפואי שמהווה הזדמנות אטרקטיבית בגלל חסמי רגולציה נמוכים במיוחד
תחום המכרות שמהווה את עיקר הכלכלה המקומי ומאגד בתוכו הזדמנויות לחברות ישראליות בתחומי המים האנרגיה המתחדשת האוטומציה והאופטימיזציה אבטחה ובטחון וכמובן הייטק ומחשוב.
בטקס החנוכה השתתפו מלבד השגריר החדש מר אלדד חייט גם חברי הכנסת שרן השכל ויוסי יונה שהגיעו במסגרת ביקור של שדולת הידידות צ’ילה ישראל. לאירוע כבר הגיעו גורמים מקומיים המעוניינים לשתף פעולה עם הנציגות כגון אנשי   Club de innovacion המאגד בתוכו את ענקי התעשייה הצ’ילאנית בפעילויות הקשורות לחדשנות, נציג Pais Digitial שהיא הזרוע הממשלתית למחשוב וערים חכמות ועוד מספר גורמי ממשל וחברות פרטיות שכבר הספיקו לשמוע על פעילות הנספחות.
אם אתם יצואנים המתעניינים בפעילות באמריקה הלטינית בכלל ובצ’ילה בפרט אנו מזמינים אתכם להשתתף בסמינר “הזדמנויות עסקיות באמריקה הלטינית” בו ישתתף בין היתר גם הנספח המסחרי החדש בצ’ילה מר הדר שור שמגיע לארץ כדי להשתתף בו. בסמינר מספר מושבים בנושאים שונים שיחשפו את ההזדמנויות השונות שיבשת זו טומנת בחובה ליצואן הישראלי וצפויים להשתתף בו גורמים רבים מעולם העסקים ביבשת.
לסיום, עם פתיחת הנספחות אנו מזמינים יצואנים ישראליים לפנות אלינו כדי להיעזר בשירותי הנספחות.

לאחר טקס הסרת הלוט ,שגריר ישראל בצ'ילה אלדד חייט ח"כ יוסי יונה, ח"כ שרן השכל והנספח המסחרי הדר שור
לאחר טקס הסרת הלוט ,שגריר ישראל בצ’ילה אלדד חייט ח”כ יוסי יונה, ח”כ שרן השכל והנספח המסחרי הדר שור ‎(צילום: יערה שור)

 

 

צור קשר עם:

הדר שור

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל