תערוכת AGROFUTURO בסימן ישראל כמעצמה חקלאית

הנספחות המסחרית יזמה, ארגנה וניהלה ביתן לאומי בתערוכת החקלאות AGROFUTURO שהתקיימה בעיר מדאיין בתאריכים 7-9 לספטמבר. השת”פ הפורה של הנספחות עם מארגני התערוכה במהלך השנה הביא לכך שישראל נבחרה לאורחת הכבוד של התערוכה, דבר אשר הביא לחשיפה רבה אף יותר לביתן הישראלי בתערוכה אשר כלל בתוכו 8 חברות ישראליות.

פתיחת ביתן לאומי באגרופוטורו

 

התערוכה בה ביקרו השנה כ-22,000 איש, הינה התערוכה המובילה בקולומביה בתחומה ומושכת אליה את כל השחקנים המרכזיים בתחום החקלאות בקולומביה, ובולטת במקצועיותה מבחינת תכנים, קהל והתנהלות. הביתן הישראלי הצליח לייצר לחברות המשתתפות מאות פגישות רלוונטיות במהלך התערוכה ולתרום לחשיפת החברות לשוק הקולומביאני, ואנו ממתינים לשמוע על סיפורי הצלחה מהקשרים הראשוניים שנרקמו בתערוכה לטובת קידום חתימת עסקאות בין הצדדים.

בתמונה ניתן לראות את שגריר ישראל בקולומביה, מר. מרקו סרמונטה, וראש העיר של מדאיין Federico Gutiérrez בטקס הפתיחה של הביתן הישראלי אשר משך משתתפים רבים מהתחום העיסקי וזכה לסיקור תקשורתי נרחב. מושל מחוז אנטיוכיה, אשר בתוכן נמצאת העיר מדאיין וגדול פי 3 משטחה של ישראל, הגיע אף הוא לסיור בביתן הישראלי ונחשף לטכנולוגיות הישראליות ודרש ממזכיר החקלאות שלו להכניס כמה מהפתרונות  שראה בביתן לטובת העתיד החקלאי של המחוז.

הנספחות תקים בתערוכה ביתן לאומי גם בשנה הבאה וכל מי שירצה להשתתף מוזמן ליצור קשר עם הנספחות המסחרית בבוגוטה.

 

 

 

צור קשר עם:

ארז זיונץ

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל