בואו לשמוע מה חברת כריית הנחושת הגדולה בעולם מחפשת

מסגרת כנס “עושים עסקים עם אמריקה הלטינית“, יתארח בישראל אדוארדו פויקס, סגן נשיא לתחומי המסחור ופיתוח השווקים בחברת הענק הצ’יליאנית Codelco.

Codelco היא חברת הפקת הנחושת הגדולה בעולם וחברת הכרייה הגדולה בצ’ילה. במהלך השנים הקרובות, פרויקטי כרייה בצ’ילה יהיו שווים למעלה מ 104 מיליארדי דולר ויקיפו תחומים כמו טיהור מים, הובלה ושינוע, אנרגיה חליפית ואופטימיזציה. החברה מהווה חלק משמעותי מהכלכלה הצ’ילאנית וצרכנית מובילה של משאבים במדינה (לדוגמא צריכת החשמל של החברה שווה לחמישית מצריכת החשמל השנתית בישראל).

Codelco היא חברה לדוגמא בתחום החדשנות בענף הכרייה העולמי עם 133 פטנטים רשומים בצ’ילה 155 סימנים מסחריים רשומים וכן הסכמים על שיתוף פעולה טכנולוגי ומדעי. חברות ישראליות יכולות להיות שותף טבעי עבור יוזמות חדשות ופטנטים בתחומי האתגר של חברות הכרייה בצ’ילה ובעולם.

חברות הכרייה מתמודדות עם אתגרים כבדים של טיהור מים ושימושים במים לתעשייה אם ברמה הממשלתית ואם ברמה של התייעלות שנדרשת מהם בגלל תנאי השוק. בנוסף’ תחום האנרגיה גם הוא מטריד את מנהלי חברות הכרייה והם מבקשים לייעל את השימושים השונים ואף למצוא חלופות לאנרגיה המזהמת והיקרה שבה משתמשים היום. המגמה הכללית של החברה היא מציאה של שימושים נוספים לתוצרי הכרייה כדי ליצור שווקים חדשים למוצרים השונים בעקבות הירידה בביקושים לנחושת בשנה האחרונה.

אדוארדו פויקס הוא סגן נשיא קודלקו לתחומי המסחור ופיתוח השווקים של החברה, והוא מכהן גם כן כמנכ”ל חממת החדשנות של החברה CODELCO LAB.

במסגרת פעילותו בחממת החדשנות ולקראת הכנס שיתקיים ב21 לספטמבר מגיעים נציגי החממה לישראל לביקור חשיפה לחדשנות הישראלית ולהזדמנויות בישראל לתעשיית הכרייה.

אף שזהו לא סקטור פעילות קלאסי של החברות בישראל זהו תחום מרתק ובעל פוטנציאל אדיר לטכנולוגיות ישראליות רבות והגעה של גורם בכיר בחברה המובילה בצ’ילה ובעולם בתחום זה מהווה הזדמנות טובה ללמוד על התחום ועל ההזדמנות הטמונות בו. מר פויקס יסביר על החברה ועל הפעילות החדשנית שבה וירחיב גם על הקשיים שהתחום מתגבר עליהם בימינו עם ירידת מחירי הנחושת בעולם בדגש על החדשנות בחברה והפעילות בחממה שהוא עומד בראשה.

אתם מוזמנים להגיע לכנס, לשמוע את אדוארדו וללמוד אודות הצרכים של חברת ענק זו וכיצד ישראל יכולה לחבור אליה.

להרשמה בלינק.

 

צור קשר עם:

עופר פורר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל