מעוניינים לפעול באמל”ט? בואו לשמוע על ערוצי מימון ייעודיים לאזור זה

במסגרת כנס “הזדמנויות עסקיות באמריקה הלטינית“, יתארח אדוארדו וולנטין, מנהל אסטרטגיה בכיר לאזור אמריקה הלטינית והקריביים מטעם ה-IFC, גוף המימון של הבנק העולמי, אשר ישתף מידע אודות המאפיינים הכלכליים של מדינות אמריקה הלטינית, וירחיב אודות ערוצי המימון של ה-IFC לפרויקטים שהבנק העולמי מנהל וממן באזור זה.

הבנק העולמי והבנק לפיתוח אמריקה הלטינית, אשר מקום מושב המטה שלהם הוא בוושינגטון שבארה”ב, מנהלים מס’ רב מאוד של פרויקטים בתחומים שונים כגון תשתיות, חינוך, טכנולוגיה ואף סייבר ביטחון אזרחי, במדינות אמריקה הלטינית והקריביים.

מתוקף היות מוסדות פיננסיים אלו גורמים מממנים ומלווים לחלק ניכר מהפרויקטים במדינות אזור זה, נפתחים בפני חברות ערוצים חדשים למימון והשתלבות בפרויקטים באמריקה הלטינית והקריביים, אשר מנוהלים על-ידי ארגונים אלו.

במסגרת הכנס, ולאחר הרצאתו של אדוארדו וולנטין, יתקיים פאנל בנושא ערוצי מימון לחברות ישראליות באמריקה הלטינית בו יקחו חלק ה-IFC, אשר”א, החברה הישראלית לסיכוני סחר חוץ, וחברות ישראליות אשר כבר כיום משתמשות בערוצי המימון ומשתלבות בפעילות של הבנק העולמי והבנק לפיתוח אמל”ט באזור זה של העולם.

במסגרת הכנס, גם יתארח ראש עיריית בוגוטה, אשר עליו דיווחתי בשבוע שעבר, ומנהל החדשנות של חברת כריית הנחושת הגדולה בעולם, CODELCO, מצ’ילה, יו”ר קבוצת Endeavor ברזיל, משפטנית המומחית במיסוי מברזיל והנספחים המסחריים של מינהל סחר חוץ בקולומביה ובצ’ילה.

במסגרת הכנס, יתאפשר למעונינים לפגוש את נציג ה-IFC, כמו גם משתתפים אחרים, לדיון ושיחה פרטנית. לשם כך יש להירשם מראש.

אתם מוזמנים לבוא, לשמוע, ולהתרשם מההזדמנויות העסקיות שאמריקה הלטינית מציעה לכם.

 

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אך מחייבת רישום מראש. להרשמה בלינק

צור קשר עם:

עופר פורר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל