תערוכת המים ACODAL – הביתן הישראלי הוא הכי הכי

הנספחות המסחרית בקולומביה יזמה, הקימה וניהלה את הביתן הישראלי בתערוכת ACODAL, תערוכת המים והסניטציה המובילה בקולומביה ואזור מרכז וצפון דרום אמריקה. התערוכה, שהתקיימה בשבוע שעבר (21-24.08) בעיר קרטחנה, המאורגנת כל שנה על ידי ארגון הגג של תשתיות המים והסניטציה בקולומביה (ACODAL) , התקיימה השנה בקנה מידה גדול מהרגיל לרגל חגיגות ה-60 לקיום התערוכה והארגון. כמו כן, ארגון AIDIS, הארגון האינטר-אמריקאי לסניטציה וסביבה אשר השתמש בפלטפורמה של התערוכה לעריכת הכנס השנתי שלו לרגל 35 שנה לארגון וקבע את הכנס האקדמי של התערוכה כאירוע הקידום המרכזי שלו לפורום המים העולמי שיתקיים בריו ב-2018, הגדיל אף יותר את מספר המשתתפים בתערוכה.

התערוכה הייתה במעמד של נשיא פורום המים העולמי, מר. בנדיטו ברגה, וזוכת פרס נובל לשלום מגואטמלה, Rigoberta Menchú. ומשכה 32 משלחות לאומיות של מקבלי החלטות בתחום המים, בעיקר ממדינות מרכז ודרום אמריקה. התערוכה כללה כנס אקדמי עם מיטב מומחי המים והסביבה מרחבי אמל”ט כמו גם נציגים בכירים של הבנק העולמי והבנק לפיתוח אמל”ט, ותערוכה שבה השתתפו כ-120 חברות.

בביתן הלאומי הישראלי, אשר נבחר על ידי המארגנים כביתן הטוב בתערוכה,  8 חברות ישראליות הציגו את הטכנולוגיות שלהם לקהל התערוכה.כמו כן, נציגי החברות הישראליות העבירו הרצאות כחלק מתכנית האקדמית של הכנס והציגו את מוצריהם, דבר אשר סייע לחשיפת הפתרונות שלהם לקהל רחב אף יותר. לאחר עשרות רבות של פגישות שנערכו בביתן במהלך ימי התערוכה, הנספחות המסחרית ארגנה לחברות המשתתפות פגישות בבוגוטה במשרד הבינוי והמים של קולומביה  וכן עם הנהלת ה-CAR, הרשות הממשלתית העצמאית שאחראית על מים וסביבה במחוז של העיר בוגוטה. בנוסף, אורגנה לחברות פגישה עם הנהלת תאגיד GPS הקולומביאני, אשר בבעלותו מספר מלונות ואתרי נופש מהיוקרתיים ביותר בקולומביה אשר זקוקים לפתרונות מים וטיפול במים.

הביתן הישראלי והחברות הישראליות שהשתתפו בו מיצבו את טכנולוגיית המים הישראלית כמובילה בתערוכה והיוותה במה מצוינת לחשיפת היכולות של החברות הישראליות והפתרונות שהן יכולות לספק למדינות אמל”ט. מדינות שעד לא מזמן לא סבלו מבעיות מים כלל וכיום נמצאות במצב שהן מתקשות לספק מים ראויים לשתייה לכלל האוכלוסייה שלהם. מצב שרק ילך ויחמיר בשנים הקרובות. קולומביה ושכנותיה משוועות לפתרונות מים, אנחנו כאן כדי לדאוג לכך שיהיו ישראלים.

 

צור קשר עם:

ארז זיונץ

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל