בחרו בלוג

הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
הגשת בקשה לתעודת יצואן

לראשונה משלחת בנושא Fashion Technology

פורסם ע"י , נספח כלכלי- סן פרנסיסקו, ארה"ב , בתאריך 11 באוגוסט 2016

fashtech

מהו תחום הפאשן- טק? קהילת הפאשן- טק שואפת לקדם חדשנות בתוך אופנה וטכנולוגיה, מאפליקציות אופנה לטכנולוגיה לבישה

עד לייעול ואוטומציה של אתרי אופנה וטכנולוגיות מדידת בגדים.

סטרט אפים בתחום הפאשן- טק מחדשים את הצורה המסורתית שבה צרכנים וחברות אופנה מתקשרים. בעולם האפונה הקמעונאי של ימינו מותגים נדרשים להבין איך לתקשר ישירות עם הלקוחות שלהם ולבנות את האסטרטגיה העסקית סביב מערכות היחסים אלו. ככל שהלקוח יהיה מעורב יותר בבחירת המוצרים שהוא רוכש, כך תגדל הנאמנות שלו למותג.

באמצעות פאשן –טק הלקוחות כיום יכולים לבחור עיצובים של בגדים, צבעים ולהצביע בעד או נגד עבור דגמים שאינם אוהבים.

כיום, מותגים סוף סוף מדברים ישירות לצרכנים, תוך ניצול פלטפורמות חדשות ומלהיבות וכעת משתמשים במידע שהצרכנים משתפים באינטרנט. בין אם זו חברה אמריקאית שהמציאה שיטה חדשה לרכישת משקפי ראיה און-ליין, או חברה ישראלית שפיתחה אלגוריתם שבאמצעות שתי תמונות שהלקוח מצלם בסמארטפון שלו – הוא מקבל את הדמות שלו בתלת מימד ויכול לבחון בכל אתר אינטרנטי איך יראה עליו פריט לבוש מסויים.

בשבוע הראשון של דצמבר 2016 יגיעו מספר סטרטאפים ישראלים אשר פועלים בתחום הפאשן- טק. החברות הישראליות מציעות כאמור פתרונות ייעול שיפור וחידוש לעולם האופנה האינטרנטי. החברות יתחילו את המסע בניו יורק וימשיכו לסן פרנסיסקו ופורטלנד ושם יפגשו משקיעים בתחום וכמו כן שותפים עתידיים.

במסגרת המאמצים של המשלחת הכלכלית למקסם את זמנם של החברות הישראליות ולהפיק את המירב מן המשלחת אנחנו חותרים על מנת ליצור קשרים ושיתופי פעולה עם חברות הקמעונאיות הגדולות שקיימות בארצות הברית, כמו מייסיס, נייקי, גאפ, נאסטי גירל, איביי, אמאזון, גוגל שופינג וכדומה.

גילי עובדיה נספח כלכלי- סן פרנסיסקו, ארה"ב

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספח כלכלי- סן פרנסיסקו, ארה"ב, גילי עובדיה