ספורט וטכנולוגיה – זיווג משמיים

עולם הספורט הוא אחד מעולמות התוכן והצריכה שעובר מהפכה דיגיטלית  תוך שאיפה להמשיך ולייצר חווית צפיה ייחודית, חיבוריות ומעורבות. קבוצות ספורט, חברות מדיה ומותגים – אשר מעוניינים למנף ולרתום את הטכנולגיה והפלטפרומות החדשניות לטובתם, מראות התענינות גוברת בטכנולוגיות ישראליות בתחום: בין אם מדובר בחיישנים לניטור פעילות מתאמנים או ספורטאים מקצועיים, ביכולת ניתוח וידאו ומהלכי משחק בזמן אמת, בשילוב משחקי וידאו, ביצירת תקשורת בין האוהדים למותג ועוד.

השבוע אירחנו 13 חברות ישראליות, עם טכנולוגיות שונות לעולם הספורט, לפעילות ממוקדת בארה”ב תחת השם Future Sport US. החברות שהשתתפו כללו את: ABonAir, Apester, applicaster, Datorama, Fabula Gaming, FanPassTick, JOIN, minute, motionize, Pixellot, Platica, SHOWBOX, WSC Sports Technologies. הפעילות נעשתה בשיתוף פעולה עם מכון היצוא הישראלי ועם הנספחות המסחרית בסן פרנסיסקו.

ביומיים פעילות בניו יורק, בשיתוף פעולה עם Landmark Ventures נקבעו לחברות פגישות עם דרגים בכירים מליגות הספורט הבכירות בארה”ב לרבות ה-NBA, NFL, NHL , MLB, PGA. בנוסף נפגשו החברות עם נציגי קבוצות מובילות כגון – Jets, NY Yankees, Giants, NYCFC ועוד, וכן עם ענקי התקשורת בעולם הספורט כגון , Verizon ,Sky, ESPN, Univision . בנוסף החברות קיימו פגישות הכרות עם משקיעים המתמחים בתחום.

גולת הכותרת של הפעילות היה ערב מיוחד במינו, שערכנו יחד עם קהילת הספורט של ניו יורק ובו נתנה הזדמנות אינטימית לחברות, באוירה לא פורמלית ועך בקבוק בירה ליצור קשרים יקרים מפז עם שחקנים מרכזיים בתחום.

הנספחויות המסחריות בארה”ב, פועלות יחד עם מכון היצוא לחשוף חדשנות ישראלית בקשת רחבה של סקטורים טכנולוגים. בחודשים האחרונים ארחנו בארה”ב עשרות חברות ישראליות בתחומים ה- IoT, Augmented Reality  ו- Virtual Reality, סייבר,  הגנת המולדת וטכנולוגיות חינוכיות.

משלחת טכנולוגיות הספורט היא הזדמנות נפלאה עבורנו לחשוף חדשנות ישראליות, וליצר הזדמנויות עיסקיות לחברות באחד התחומים הכי חמים ופופולריים בעולם.

 

 

צור קשר עם:

נילי שלו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל